Backbone, USB-C Android denetleyicilerini iPhone 15 ile çalışacak şekilde güncelledi

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Next’in geri dönüşünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Burada konuşmak için başvurun ve buradan sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin. Etkinlikte ayrıca duyuracağız 25 en iyi oyun girişimi 2024’ün Oyun Değiştiricileri olarak. Bugün başvurun veya aday gösterin!


Omurga şu anda Android telefonları destekleyen USB-C’li mobil oyun kumandalarının hem Android hem de iPhone 15’i destekleyecek bir güncelleme alacağını duyurdu. Bu, yeni telefonun USB-C bağlantı noktasına sahip olacağını ortaya koyan bugünkü Apple etkinliğinin ardından geldi. tescilli Lightning limanına karşı.

Yeni uyumluluk, Android için Backbone One ve Backbone Android PlayStation Edition da dahil olmak üzere, USB-C’ye sahip tüm kontrol cihazları için Backbone uygulamasına yönelik bir güncelleme olarak bugün kullanıma sunuluyor. Bu, kullanıcılar güncellemeyi yükledikten sonra tüm USB-C Omurgalarının USB-C telefonlarla evrensel olarak uyumlu olduğu anlamına gelir.

Apple, etkinlik sırasında iPhone 15 Pro’nun geleceğini duyurdu doğal olarak üçlü A oyunlarını destekler Resident Evil 4 Remake ve Assassin’s Creed Mirage gibi. Bu oyunların karmaşıklığı, kontrolcü desteğinin potansiyel oyuncular için muhtemelen önemli olacağı anlamına geliyor.

Backbone, iPhone için en iyi klipsli kontrol cihazlarından biridir ve PlayStation’ın Uzaktan Oynatma özelliğiyle çalışmak üzere tasarlanan PlayStation sürümü, yakında piyasaya sürülecek olan kontrolörlere benzemektedir. PlayStation Portalı. Backbone’un iPhone 15 Pro’larla uyumlu hale getirilmesi, söz konusu telefonlarda üçlü A oyunlarını oynayanlar için yeni bir seçenek sunuyor.

GamesBeat’in inancı Oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer” söz konusudur. Bu ne anlama gelir? Sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu size anlatmak istiyoruz. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın