Aynı şehirde aynı günde 3 kadın cinayeti

Aynı şehirde aynı günde 3 kadın cinayetiİlk olay, 14 Ekim gece saatlerinde Sarıçubuk köyünde meydana geldi. Gece saatlerinde bölgede yol kenarındaki çöp toplama merkezinin yanında hareketsiz bir biçimde yatan kadın olduğunun bildirilmesi üzerine vaka yerine jandarma ekipleri sevk edildi. Kısa müddette vaka yerine intikal eden jandarma ekipleri, üzerinde kimliği bulunmayan kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan araştırmaların ardından talihsiz kadının Tekirdağ’da ikamet eden ve birkaç gün ilkin Elazığ’a gelen Hüsniye Keskinbaş olduğu belirlendi.

Boşanma aşamasındaki eşini öldürdü, kızını yaraladı

İkinci olay ise, bir düğün salonunda yaşandı. Çocuklarının düğünü için alanda toplanan aile bireyleri misafirleri beklerken, aralarında sıkıntı olduğu ve ayrı yaşadıkları öğrenilen baba Yaşar U., evlenecek olan çocuğunun düğünü için geldiği salonda belinden çıkardığı tabanca ile eşi Yasemin U.’yu kafasından, kızını da bacağından vurdu. Yaralılar, olay yerinde meydana getirilen ilk müdahalelerin peşinden ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Kafasından vurulan Yasemin U., hastanede meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Kardeşini bıçaklayarak öldürdü

Son olay ise, merkeze bağlı Doğukent Mahallesi’nde meydana geldi. Sağlık personeli olduğu öğrenilen Vahide Duran ile kardeşi M.K. Içinde evin içerisinde münakaşa çıktı. Tartışmanın büyümesiyle M.K. Eline almış olduğu bıçakla ablasını yaraladı. Bağırma seslerini duyan komşuların haber vermesi üstüne olay yerine esenlik ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı Vahide Duran, olay yerinde yapılan ilk müdahalelerin ardından hastaneye kaldırılarak tedavi dibine alındı. Yaralı kadın hastanede meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Eşini öldüren zanlının yakalanması için emek verme sürerken öteki iki olayın failleri ise yakalanarak gözaltına alındı.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın