Atlanta girişimleri: TechCrunch Live’ın Atlanta etkinliğinde sunum yapmak için son çağrı

Ey Atlanta kurucuları! Satış konuşması yapmak için şimdi başvurun TechCrunch Live’ın Atlanta etkinliği. Gelecek ay TechCrunch Live, TechCrunch Live’ın 7 Haziran’da 11:00 am PT / 14:00 pm ET’de gerçekleşecek özel (ancak sanal) bölümünde Atlanta teknoloji ekosistemine bir kez daha ışık tutacak. TechCrunch, Atlanta’da her zaman sıcak bir şekilde karşılandı. Şehre her geldiğimizde – şahsen veya sanal olarak – bölge ortaya çıkıyor.

TechCrunch Live Atlanta sunumu için buradan başvurun!

Kadro öldürücü, ancak Atlanta Pitch-Off olmadan hiçbir gösteri tamamlanmış sayılmaz. TechCrunch başyazısı, üç girişimi sergilemek için avda. Buraya başvurun. Kalifiye olmak için şunları yapmanız gerekir:

  • Daha büyük Atlanta bölgesinde bulunun
  • MVP’ye sahip olmak
  • A Serisi öncesi olun

Her şirketin sunum yapmak için dört dakikası olacak, ardından harika jüri üyelerimizle beş dakikalık bir Soru-Cevap bölümü olacak. Şirketler, tüm TechCrunch erken aşama şirket konuşmalarının eğitiminden sorumlu Startup Battlefield ekibiyle özel eğitim, TechCrunch.com’da mini bir özellik ve TechCrunch Disrupt 2023’te kişisel olarak ücretsiz bir masa alacak.

Etkinliğe katılacağımız ünlü jüri üyeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

Satış konuşmasına başvurmak istiyorsanız, başvuru bağlantısını tıklayın Burada. Başvurular 31 Mayıs’ta sona eriyor. 7 Haziran’da gerçekleşecek etkinliğe katılmak için bu bağlantıya tıklayarak kaydolun!

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın