Atlanta Belediye Başkanı Andre Dickens, TechCrunch Live’ın Atlanta etkinliğinde konuşacak

TechCrunch Live, Atlanta Belediye Başkanı ile ocak başı sohbetini duyurmaktan heyecan duyuyor André Dickens sanalımızı başlatmak için TechCrunch Live: 7 Haziran’daki Atlanta etkinliği.

Yerel Tarihsel Siyah Kolejler ve Üniversiteler ile bir yetenek boru hattı oluşturmaktan uzaktan çalışmanın nasıl kullanıldığına kadar her şeye değinerek gelişen Atlanta teknoloji sahnesini tartışmak için saat 14:03 EDT’de Dominic-Madori Davis ile benimle oturacak. kıyı şehirlerinden büyük oyuncuları cezbetme eğilimi.

Geçen yıl göreve başladığından beri, Dickens teknolojiye verdiği güçlü destekle ün kazandı ve hatta şehir için bir Kıdemli Teknoloji Danışmanı atadı – ya da bazılarının bu rolü dediği gibi, bir Teknik Çar.

Dickens ve onun şehri bir teknoloji merkezi olarak büyütme ve sürdürme planları hakkında konuşulacak çok şey var. Kimya mühendisliği alanında uzmanlaşan Georgia Tech’e kendisi katıldı; belediye başkanı olarak görev yapmadan önce, yoksullukla mücadele etmeye çalışan kar amacı gütmeyen TechBridge’in Geliştirmeden Sorumlu Başkanıydı; ayrıca dezavantajlı topluluklardan gelenlerin teknoloji sektöründe iş bulmalarına yardımcı olmak için Teknoloji Kariyer Programı’nın kurucu ortaklarından biri oldu ve Georgia Tech’in Enstitü Çeşitliliği Ofisi’nde sosyal yardımdan sorumlu müdür yardımcısı olarak çalıştı.

Atlanta’nın teknoloji ekosisteminin bugünü ve geleceği hakkında Dickens ile sohbet etmek için TechCrunch’ta çevrimiçi olarak bizimle buluşun. Bu şömine başı, Atlanta başlangıç ​​​​topluluğunun etrafında toplanan daha büyük programın bir parçasıdır. Atlanta, uzun süredir girişimcilerin ve yatırımcıların canlı bir ekosistemine ev sahipliği yapıyor ve bu üç saatlik etkinlik sırasında bölgeye ışık tutmaktan heyecan duyuyoruz.

Etkinliğe katılmak ister misiniz? Tıklamak BURADA Kayıt olmak. Bedava.

Girişiminizi satış konuşmasında tanıtmak ister misiniz? Tıklamak BURADA başvurmak. Ayrıca ücretsiz. Kazanan, bu Eylül ayında TechCrunch Disrupt için ücretsiz biletler ve sergi alanı alacakları Battlefield 200 Startup’ına hızlı giriş yapacak.

Yakında görüşürüz!

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın