Aşk dedikodularıyla gündemdeydi! Çok konuşulacak itiraf

Hem güzelliği hem de başarılı oyunculuğu ile tanınan ve Türkiye’nin Barbie’si olarak anılan Bade İşçil son dönemde aşk dedikoduları ile gündemde.

“Ezel”, “Ufak Tefek Cinayetler” ve “Aşk 101” gibi yapımlarda izlediğimiz İşçil’in adı iş insanı Saadettin Saran ile anılıyor. Uzun zamandır ekranlardan da uzak olan ünlü isim şimdi de Ahmet Mümtaz Taylan’ın Empati programına konuk oldu.

program

Ünlü isim programda, yaşanmış gerçek hikayelerle empati kurarken, kendi hayatına dair de Taylan’ın sorularını yanıtladı. Taylan’ın güzellik ile ilgili sorusunda İşçil tüm samimiyetiyle şu yanıtları verdi

ahmet mümtaz

‘ARKDAŞLIKLARIMDA EŞLERİNDEN…’

“Varlık sebebim güzel olmak değil, öyle yaşamıyorum… Bir yere kadar takıldığım noktalar oldu, kızlarla arkadaşlıklarımda eşlerinden; yani sevgililerinden kıskandıkları zamanlar oldu lise zamanlarında..

bade 2

‘GÜZELLİK İŞTE BURADA SORUN’

Anlamsız buluyordum, kendini soyutluyorsun, kız arkadaşlarından daha çok erkek arkadaşlarla geçinebiliyordum çünkü daha düz mantık, ‘ay o tehlike, şöyle baktı’ diye bile yorumluyorlardı çünkü, etraflarında olursam tehlike yaratabilirim gibi görüşmelerine çağırmazlardı, dışlandığımı hissederdim. Güzellik işte burada sorun… Empati kurarken kendimi düşündüm…”

bade 3


Gönül Dağı setinde taciz skandalı! Önce dudağından öpmeye çalıştı, sonra...

Gönül Dağı setinde taciz skandalı! Önce dudağından öpmeye çalıştı, sonra…

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya gönderme! Meslektaşına laf attıCem Yılmaz’dan Hasan Can Kaya’ya gönderme! Meslektaşına laf attı
Bomba bir isim daha! Yakışıklı oyuncu kadrodaBomba bir isim daha! Yakışıklı oyuncu kadroda
Ayna karşısında poz verdi! “Yunan heykeli gibi”Ayna karşısında poz verdi! “Yunan heykeli gibi”

Aşk dedikodularıyla gündemdeydi! Çok konuşulacak itiraf

Yorum yapın