Artiphon’un en son ürünü, Orba ve Instrument 1’i akıllı, yeni bir müzik yapıcıda birleştiriyor

rent a car 34

Arasında enstrüman 1 Ve Orba, Artiphon, yenilikçi – ve keyifli – müzik enstrümanlarının üreticisi olarak kendini kanıtlamıştır. Bugün Nashville tabanlı donanım girişimi kitlesel fonlama platformuna geri döner bu, yukarıda belirtilen ürünler arasındaki farkı ayıran bir cihaz olan Chorda’nın piyasaya sürülmesiyle her şeyi başlattı.

Enstrüman, Orba’nın pedlerini, Enstrüman 1’e benzer bir gitar sap/klavye tarzı arayüze etkili bir şekilde entegre eder. Her zaman olduğu gibi, perde, çeşitli şekillerde manipüle edilebilen çeşitli seslerden oluşan bir settir. Bir gitar gibi tıngırdatabilir, davul padi gibi hafifçe vurabilir veya piyano gibi çalabilirsiniz.

Arayüz, ses üzerinde farklı varyasyonlar oluşturmak için basılabilen, dokunabilen, eğilebilen ve başka şekilde manipüle edilebilen bir düzine müzik pedinden oluşur. Bu arada “Akıllı Strum” özelliği, gitar akorlarını taklit ederek, herhangi bir gerçek müzik becerisine ihtiyaç duymadan şarkıyı akortlu tutar.

Görsel Kaynakları: artifon

Artiphon’un yaklaşımıyla ilgili en çok hayran olduğum şeylerden biri, giriş engelinin alçaltılmış olmasıdır. Roli’ninki gibi akıllı alternatif enstrümanları uzun zamandır takdir ediyorum. sahil, ancak bu tür aygıtları kullanmak, standart bir klavyeyle aynı düzeyde beceri gerektirir. Chorda “ciddi” bir müzik aleti değil, zeki ve eğlenceli olduğu kadar, 199 dolarlık fiyat noktasının da yardımıyla.

Kurucu/CEO Mike Butera, “Müzik enstrümanlarının her gün yaratıcılığı davet etmek için çalma şeklinize uyum sağlaması gerektiğine inanıyoruz” diyor. “Tarihi enstrüman becerileri veya soyut müzik teorisi hakkında endişelenmeden, herkesin nereye giderse gitsin, hayal edebileceği herhangi bir sesi çalmasına izin vermeyi hayal ettik.”

Görsel Kaynakları: artifon

Bu, bu becerilere sahipseniz, sistemin daha ciddi bir şekilde kullanılamayacağı anlamına gelmez. Selefi gibi, Chorda da bir MIDI denetleyicisi olarak kullanılabilir. Ayrıca diğerlerinin yanı sıra GarageBand, Ableton Live, Logic Pro, Pro Tools, Cubase ve FL Studio ile uyumludur — bu nedenle profesyonellerin sistemi kullanarak neler bulabileceğini görmek eğlenceli olacaktır.

Chorda, ABD ve Kanada’daki müşteriler için Kickstarter’da ön siparişe açıldı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın