Apple iPhone 14 Max yerine farklı bir adı tercih edebilir

Apple iPhone 14 Max yerine farklı bir adı tercih edebilirApple 2018’e kadar en büyük ekranlı iPhone’ları için Plus adını tercih etmişti. Ancak firma 2018’de Plus’tan Max ismine geçiş yapmıştı. Bu değişim sebebiyle gelecek hafta tanıtılacak 6.7 inç ekranlı iPhone 14’ün iPhone 14 Max adıyla resmiyet kazanması bekleniyordu. Yeni bir sızıntı değişik bir durumu işaret ediyor.

Duyumcu Tommy Boy, 6.7 inç ekranlı iPhone 14’e ait bulunduğunu belirttiği bir kılıf ambalajı görseli paylaştı. Burada telefonun adının iPhone 14 Plus olarak görünmesi, Apple’ın geçmişe dönebileceğini gösteriyor. Aynı ismi farklı kaynaklarda gösteren görsellerin de internette dolaştığını belirtmekte fayda var.

Uzun yıllardır kullanılmayan Plus isminin bir anda birden fazla kaynakta görünmesinin bir tesadüften fazlası olduğu söylenebilir. Buna ayrıca; aksesuar, özellikle kılıf, üreticilerinin yeni iPhone’larla ilgili emin haber kaynakları olduğunu da unutmamak gerekiyor.

iphone 14 max iphone  14 plusEğer bu sızıntı doğruysa, gelecek hafta iPhone 14 Max yerine iPhone 14 Plus modeliyle tanışacağız. Bu telefona iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri eşlik edecek.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın