AMC, daha iyi koltuklar için daha fazla ücretlendirme planını iptal etti

AMC Tiyatroları vardır ilan edildi kademeli bir fiyatlandırma sistemi aracılığıyla tercih edilen koltuklar için daha fazla ve ön sıralar için daha az ücretlendirme planlarından vazgeçiyor. “Görüş Hattı” adı verilen plan, Mart ayından bu yana üç ABD pazarında test ediliyordu.

Şirket, insanlar tercih edilen koltuklarda oturmaya devam ettikçe “bu koltuklar için mütevazı bir fiyat indirimine rağmen, ön sıra koltukların himayesinde çok az artış veya hiç artış görmediğini” söylüyor. Önceden tercih edilen koltuklar için bilet satın alan AMC Stubs üyelerinin %75’inden fazlası, hafif bir ücret artışı uygulansa bile bu koltukları seçmeye devam etti.

rent a car 34

AMC ayrıca rakiplerinin pilot programına uymaya çalışmadığını da kaydetti, bu da pilot programını sonlandırmasının bir başka nedeni. şirket test pazarlarında daha az rekabetçi. AMC, pilot programın önümüzdeki haftalarda katılımcı lokasyonlarda sona ereceğini ve girişimin ülke çapında yaygınlaşmayacağını söyledi.

Bu pilot program başarılı olmamasına rağmen AMC, genellikle satılamayan sinema salonlarının ön sıralarını doldurmanın başka bir yolunu bulmaya çalışacak.

Şirket bir blog yazısında, “AMC öğrendiklerini bir sonraki yeniliğine – kapsamlı koltuk eğimine sahip geliştirilmiş geniş ön sıra oturma düzenine – dönerken uyguluyor” diye yazdı. “2023’ün sonlarından itibaren AMC, en yeni oturma konseptini test etmeye başlayacak. Salon tarzı geniş, konforlu oturma alanları, konukların arkalarına yaslanıp dinlenmelerine olanak tanır. Koltukların açısı da ekrana en yakın bu ön sıra koltuklardan film izlemeyi daha keyifli hale getirecek.”

AMC, kademeli fiyatlandırma pilot programını önümüzdeki haftalarda sonlandırmayı planlasa da, “Barbie” ve “Oppenheimer” bugün vizyona girdiğinden, bu yıl sinemaseverler için sinemalarda muhtemelen en popüler hafta sonu olacak hafta sonu için geçerliliğini koruyor.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın