Amazon, Freevee ücretsiz akış hizmetini 2023’te 100’den fazla Amazon Orijinaliyle güçlendirecek

Amazon, bu hafta IAB NewFronts’ta reklamverenlere yönelik satış konuşmasının bir parçası olarak, Amazon Prime Video’dan 100’den fazla Orijinal Amazon dizisini ve filmini reklam destekli ücretsiz akış hizmetine getirmeyi planladığını duyurdu. Amazon Ücretsiz (önceden bilinen IMDb TV olarak). Şirket, başlıkların yıl boyunca yayınlanacağını ve bunun pazarlamacıların bu Amazon Orijinalleri grubuna karşı ilk kez reklam verebileceklerini belirterek belirtiyor.

Duyuruya göre gelecek başlıklardan bazıları arasında “Reacher”, “The Summer I Turned Pretty” (26 Mayıs), “The Wheel of Time”, “Troop Zero”, “A League of Their Own” gibi popüler programlar ve filmler yer alıyor. ,” “LuLaRich” ve “Gece Geç”. Diğer Orijinaller her ay yayınlanacak ve reklamverenlere Freevee’nin izleyicilerine Fire TV de dahil olmak üzere cihazlar üzerinden erişim sağlayacak.

Çoğu durumda şovlar tam olarak sunulmayacak, ancak izleyicileri Amazon Prime Video’ya abone olmaya ikna edecek.

Örneğin, Mayıs ayında Amazon Freevee, “” dizisinin ilk üç bölümünü yayınlayacak.Kendilerine ait bir lig,” “Terminal LisTKağıt Kızlar,” ile birlikteGolyat” Vebu Tik. Diğer seriler şu şekilde mevcut olabilir: olduğu gibi tam mevsimlereve dönüş”Yüklemek”ve bilimfi gizemUçsuz bucaksız Gece.” Amazon, bu başlıkların Prime Video’da reklamsız olarak yayınlanmaya devam edeceğini belirtiyor.

Başlıklar, “Bosch: Legacy” (3. Sezonu kısa süre önce yeşil ışık yaktı), mahkeme programı “Judy Justice”, reşit olma draması “High School”, Jeff Lewis ile Hollywood Houselift, ” komedi dizisi “Sprung”, müzik belgeseli “Post Malone: ​​Runaway”, yemek yarışması “America’s Test Kitchen: The Next Generation”, spor belgesel dizisi “Uninterrupted’s Top Class: The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers” ve diğerleri.

Tabii ki, Freevee son zamanlarda en çok viral hit “Jüri Görevi” ile tanındı ve Amazon’un bugüne kadar 200 milyondan fazla TikTok görüntülemesi gördüğünü söylüyor. Sözde bir belgesel dizisi olan şov, Amerika’nın adalet sistemiyle ilgili bir belgeselin parçası olarak çekildiğine inanan masum bir kişiyi filme alıyor, ancak gerçekte, yargıçtan jüri üyelerine, adliye personeline ve daha fazlasına kadar etkileşimde bulunduğu herkes aslında aktör. .

Yakında çıkacak olan diğer Freevee Orijinalleri arasında 9 Haziran’da gösterime girecek olan yeni bir mahkeme programı “Tribunal Justice” ve 19 Mayıs’ta Mike Schur’un yazıp yürütücü yapımcılığını üstlendiği reşit olma komedisi “Primo” ve çocukluk hikayeleri Shea Serrano yer alıyor. yarı otobiyografik serinin temeli.

Freevee’nin hem orijinal hem de lisanslı içeriğe sahip binlerce TV şovu ve filmi içeren reklam destekli akışlı video hizmetine ek olarak, Freevee ayrıca ücretsiz reklam destekli (FAST) kanallar sunuyor. İkincisi, uygulamayı başlattığınız anda canlı akış olan bir şeyi hemen ayarlayabileceğiniz geleneksel bir kablolu TV deneyimi gibidir.

Şu anda Freevee, ABD’de filmlere ve TV şovlarına odaklanan tematik olarak programlanmış kanalların yanı sıra Freevee ve Prime Video’dan özel Orijinal kanalların yanı sıra FOX Weather, PickleTV, Vevo ve daha fazlası gibi ortaklarla ortak kanallar içeren 250’den fazla FAST kanalı içermektedir. Amazon, FAST teklifini 2023’te %75 oranında genişleteceğini söylüyor.

Rakip Roku da FAST tekliflerini genişletmek için çalışıyor ve yakın zamanda duyurdu içerik oluşturucu şirketle anlaşma jellysmack hizmetinde yeni içerik başlatmak için. Mart ayı itibari ile 350’den fazla FAST kanalına sahip olduğu bildirildi platformunda.

Amazon, bu yıl Amazon Originals’ın piyasaya sürülmesinin bir parçası olarak, Freevee Originals FAST kanalının artık daha geniş ürün yelpazesini yansıtmak için Amazon Originals olarak yeniden markalanacağını söylüyor.

Freevee ABD, Birleşik Krallık, Almanya ve Avusturya’da mevcuttur.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın