Akran Gemlik teknik ekibini açıkladı

Akran Gemlik teknik ekibini açıkladıMisli.Com Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden TOFAŞ’ın pilot takımı Akran Gemlik Basketbol’da 2022-2023 sezonu teknik takım ekibi belli oldu. Başantrenör Fatih Emre Gezer, Akran Gemlik Basketbol olarak bu sezon genç bir staff ile yola çıktıklarını belirterek, sürem arasında bütün oyuncuların gelişimlerini sağlayarak ligde rakiplerin karşılaşmaktan çekindiği bir takım haline gelmek istediklerini söylemiş oldu.

Çok fazla eksiklerinin bulunduğunu ve özveriyle çok çalışmaları gerektiğini vurgulayan Gezer, “Akran Gemlik Basketbol olarak bu sezon genç bir staff ile yola çıktığımız için fazlaca mutluyum. Arkadaşlarımızın hepsi oldukça enerjik ve emek harcamayı seven, ileriye dönük yolları açık, kariyerleri açısından potansiyelli arkadaşlar. Bizim buna ihtiyacımız var. Çünkü gençlerin çok fazla enerjiye ve çalışmaya ihtiyacı var. Karşılarında böyle dinamik bir ekip gördüklerinde bize çok daha iyi reaksiyon veriyorlar. Burada doğal ki TOFAŞ’ın tesislerinde çalışıyor olmak, buradaki imkanlardan ve ortamdan faydalanıyor olmak hem oyuncularımızın, hem staff’ımızın vizyonuyla alakalı oldukca ciddi ilerlemelere, gelişime sebep oluyor. Burayı harbiden TOFAŞ organizasyonunun altında bağlayıcı bir noktada olan; hem aktörleri, hem teknik ekipteki arkadaşları geliştiren bir okul olarak görüyorum. TOFAŞ’ın bünyesinde bir açınma noktası, vizyon noktası yapmaya çalışıyoruz. Bu sebepten ötürü da hem kendimin, hem onların doğru yerde olduğumuza inanıyorum. Çok fazla eksiğimiz var, özveriyle çok çalışmamız gerekiyor. TOFAŞ organizasyonundan gelen oyuncuların da A Takım seviyesinde daha başarılı bir noktada başlamalarını sağlamak, uyarlama sürelerini kolaylaştırmak adına takım olarak onlara ehil katkıyı sunacağız. Takım olarak da sürem içinde tüm oyuncularımızın gelişimlerini sağlayarak ligde rakiplerin karşılaşmaktan çekindiği bir takım haline gelmek istiyoruz” dedi.

Akran Gemlik Basketbol’un yeni sürem staff ekibi şöyle;

Yahya Gümüş (Genel Menajer), Fatih Emre Gezer (Başantrenör), Cihan Hafızoğlu (İdari Menajer), Alper Cengizhan (Asistan koç) ,Tolga Sayaca (Asistan koç), Serdar Ergök (Atletik Koç), Yavuz Bayraktar (Kondisyoner), Mehmet Yıldırım (Fizyoterapist), Gamze Arslan (Medya, İletişim), Ahmet Yılmaz (Malzemeci).

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın