4 gün ilkin evlenen genç kızın acı ölümü

4 gün ilkin evlenen genç kızın acı ölümüOlay, dün Kandıra ilçesinde bulunan Babalı sahilinde meydana geldi.

4 gün önce evlenen Fatma (21) ile Enes Taşdemir (23) çifti ve yakınları, dinlence için Sakarya’dan Babalı’ya geldi. Burada denize giren çift dalgalara tutuldu.

Olayı kabul eden çiftin akrabası Mithat Acar (44) da onları kurtarmak isterken dalgalara tutuldu. Kısa bir süre sonra denizde çırpınırken görülen 3 kişi, çevredekilerin ve cankurtaranların sayeinde denizden çıkarıldı. İhbar üstüne vaka yerine sıhhat ekipleri sevk edildi. Vatandaşlar tarafınca suni solunum yapılan 3 şahıs, olay yerine gelen esenlik ekiplerine teslim edildi.

Tüm müdahalelere karşın Acar kurtarılamazken, hayati tehlikesi olan Fatma ve eşi Enes Taşdemir ise hastaneye kaldırıldı. Dün hastaneye kaldırılan Fatma Taşdemir, meydana getirilen tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını yitirdi. Enes Taşdemir’in ise esenlik durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Otopsinin peşinden aileye teslim edilen Acar’ın cenazesinin Muş’ta defnedileceği, Fatma Taşdemir’in cenazesinin de tamamlanan işlemlerinin arkasından aileye teslim edileceği bildirildi.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın