2023–25 New York Times Editörlük Uzmanlığı Başvuruları Açıldı

New York Times bugün başvuruları açtı. Rezidans Düzenleme. Üçüncü yılına giren ihtisas, yeni nesil editörleri yetiştirmeyi amaçlayan türünün tek örneği bir çalışma programıdır.

Bu yıl, bir rezidans özel olarak tahsis edilecektir. fotoğraf düzenleme. Bu sakin, günlük haberlerin, özelliklerin ve uzun vadeli girişimin görsel sunumunu şekillendirmeye yardımcı olma fırsatına sahip olacak.rent a car 34

Sakinler, haber odasındaki çeşitli masalarda iki yıl boyunca tam zamanlı olarak çalışıyor. Ücret alıyorlar ve sosyal yardım alıyorlar ve The Times’daki eğitim ve konuşmacı programlarına erişimleri var. Biri fotoğraf düzenleme sakini olmak üzere beş yeni sakini karşılamayı planlıyoruz. Amacımız, farklı geçmişlere sahip adayları işe almak ve onlara gazeteciliği şekillendirmeye yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları araçları ve deneyimleri vermektir. En rekabetçi adaylar, profesyonel gazetecilik deneyimine sahip olacak ve kurgu zanaatını öğrenmeye kararlı olacak.

için son tarih başvuru yapmak 26 Mayıs Cuma günü Doğu Saati ile 17:00, bundan sonra haber merkezindeki program yöneticileri ve editörler yeni sakinleri seçmek için işbirliği yapacak. Rezidans Ekim ayında başlar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın