2009’dan beri önyüklenen BT yönetim şirketi InvGate, 35 milyon dolar yatırım aldı

rent a car 34

InvGatebilgi teknolojisi hizmet yönetimi ve BT varlık yönetimi ürünleri sunan bir SaaS platformu, küresel olarak genişlemeye devam etmesine yardımcı olmak için bir büyüme turunda 35 milyon dolar topladı.

Şirket 2009 yılında kuruldu ve bu onun ilk kurumsal finansman turu. InvGate’in kurucu ortağı ve CEO’su Ariel Gesto, TechCrunch’a verdiği demeçte, yeni yatırımın son üç yılda yıldan yıla istikrarlı %60 büyümenin ardından geldiğini söyledi.

Gesto, “Bu yıl büyüme için aynı yoldayız” dedi.

Tur, Gesto’nun yatırımdan önce yıllarca ilişkisi olduğunu söylediği bir firma olan Endeavour Catalyst’in katılımıyla Riverwood Capital tarafından yönetildi.

InvGate, 50 ile 50.000 arasında çalışanı olan kurumsal ve orta ölçekli şirketlerle birlikte çalışarak BT operasyonlarını (örneğin, dahili yardım masası, güvenlik uyumluluğu ve finansal planlama) yeni otomasyon, düşük kod ve yapay zeka destekli düzene sokmak için bir SaaS çözümü sunar. yetenekler.

Şirketin şu anda 57 ülkede müşterisi var ve ABD Ordusu, NASA, Globant, KPMG, Toyota, Arcos Dorados ve Grupo Coppel’i içeren bir müşteri listesi topladı. Müşterilerin çoğu Latin Amerika ve Amerika Birleşik Devletleri’ndedir, ancak InvGate’in Buenos Aires, Meksika, ABD ve Birleşik Krallık’ta da yerel operasyonları bulunmaktadır.

14 yıl önyüklendikten sonra Gesto, InvGate’in ürünlerinin işletmeyi ölçeklendirmenin mantıklı olduğu noktada olduğunu hissetti.

Gesto, yeni sermayeyi, daha fazla müşteri kazanımı ve yerel ofislerin uygulanmasının yanı sıra ürün ve teknoloji geliştirmeye devam etmek için yeni işe alımları içerecek olan bu küresel genişlemeye aktarmayı planlıyor.

“Ürünlerimizi bu ana hazır olacak şekilde yaratıyoruz” dedi. “Yapmak istediğimiz küresel genişlemeye hazırlanmak için farklı türde teknolojiler ekliyoruz. Bunun da ötesinde, son birkaç yılda, ürünü seven birçok müşterimiz bize neden pazarda neredeyse hiç tanınmadığımızı sordu. ‘Tamam, şimdi işimizi büyütmek ve ölçeklendirmek için bizim için doğru sermaye ortağını bulma zamanı’ diyen bir içgörüye sahibiz.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın