1 yıl boyunca tamamen ücretsiz oldu! Herkesin beklediği duyuru yapıldı: İsteyen herkes yararlanabilir Güncel

1 yıl boyunca tamamen ücretsiz oldu! Herkesin beklediği açıklama yapıldı: İsteyen herkes yararlanabilir Güncel, başvuru sitemizde 1 yıl boyunca tamamen ücretsiz oldu! Herkesin beklediği açıklama yapıldı: İsteyen herkes yararlanabilir ile alakalı araştırma yaptık. 

İş Bankası, mobil bankacılık uygulaması İşCep ile şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan müşteri olma olanağı sunuyor. İşCep’te bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle, bireysel yahut esnaf/gerçek kişi tacir olarak İş Bankası ailesine katılanlar, bir çok avantajdan yararlanabiliyor.

1 YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ 

Bu avantajlardan bir diğeride 1 yıl boyunca ücretsiz EFT/Havale yapabilme fırsatı. İşCep’ten müşteri olanlar, 1 yıl süreyle İşCep yahut İnternet Şubesi’nden yapacakları EFT/Havale işlemlerinden hiçbir ücret ödemiyor. Böylelikle, para transferi yaparken hem zaman hem de para tasarrufu sağlıyor.

AÇIKLAMA YAPILDI

 

İş Bankası’ndan yapılan bilgilendirmede, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan dakikalar içinde hesap açmanın olabilecek olduğu altı çizildi. Açıklamada, “İş Bankası olarak, üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için teknolojiyi yakında zamandan takip ediyor ve yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Mobil bankacılık uygulamamız İşCep ile şubeye gitmeden müşterimiz olmak isteyen bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir üyelerimize bir çok bunun bunun yanındalık paylaşmak istedik. Bu bunun bunun yanındalıklardan yararlanmak için tek yapmanız gereken cep telefonunuza İşCep’i indirmek ve ‘Müşteri Olmak İstiyorum’ seçeneğine tıklamak” denildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI 

Ücret istisnasından “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İşCep’ten İş Bankalı olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler yararlanabileceği gösterilen açıklamanun devamında istisna İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler için 1 yıl süre için tanımlanacağı vurgulandı.

Ayrıca İş Bankası aracılığıyla yapılan bilgilendirmede istisna bir defada en fazla 50.000TL işlemleri kapsayacağı belirtilerek mesai dışı FAST işlemleri istisna kapsamı içerisinde olmadığı tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri istisna kapsamı içerisinde olmadığı vurgulandı.

Yorum yapın