Zachary Small Katılım Kültürü | New York Times Şirketi

rent a car 34

2019’dan beri Culture raporu için yazan Zachary Small’un The Times’a kadrolu muhabir olarak katılacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Zach sanat, teknoloji, video oyunları ve diğer platformları kapsayacak.

Zach, The Times için yazmaya, Barbara Graustark’a kamusal sanatla ilgili bir fikir sunduktan sonra başladı ve bu fikir, Avustralyalı bir çiftin şehir yasasındaki boşlukları nasıl kullandığına dair bir Arts & Leisure kapak hikayesine dönüştü. hayvan heykelleri yükleyin New York şehrinin her yerinde. Ayrıca Robin Pogrebin ile de Blasio yönetiminin kısmen de olsa şehir sanat eserlerinde çeşitlilik için çökmekte olan planlar mirasını tanımladı 2021’de görevden ayrıldığında.

“Güçlü patronları ve prestijli koleksiyonerlerinden düşük maaşlı sanat eğitmenlerine kadar sanat dünyası hakkında kesinlikle hiçbir şey Zach Small’un keskin dikkatinden ve ısrarlı sorgulamasından kaçmadı. Aynı zamanda kesintisiz bir fikir üreteci ve harika bir işbirlikçidirler,” diyor Barbara.

Zach, arkasındaki yatırımcılar olarak sanat ve teknolojinin yakınsaması hakkında haber yapma konusunda bir uzmanlık kazandı. NFT’ler, AI Ve video oyunları milyarlarca dolarlık işlerini kurmak için kültürel üretime güveniyorlar. Yakın zamanda, Nintendo’nun Legend of Zelda devam oyunu Tears of the Kingdom’ın merakla beklenen sürümü Rumsey Taylor ile birlikte, oyunun nasıl olduğuna dair etkileşimli bir bakışla ele aldılar. franchise oyunu değiştirdi.

Alicia DeSantis, “Zach’ın yenilikçi hikaye formlarımızdan bazıları üzerindeki işbirliği, okuyucularımızla o anda buluşan iddialı ve yaratıcı çalışmalarla sonuçlandı ve birlikte sanat ve teknoloji üzerine daha da fazla hikaye keşfedebildiğimiz için heyecanlıyız.”

Zach’in yakın zamanda yaptığı diğer bir çalışma, Nazi bağlantısı Christie’nin dünya rekoru kıran mücevher satışına ve çevrimiçi dolandırıcılar genç sanatçıları hedef alan Zach’in ilk kitabı “Token Supremacy: The Art of Finance, the Finance of Art, and the Great Crypto Crash of 2022”, Knopf tarafından 2024 baharında yayınlanacak.

Zach, Londra’daki Courtauld Sanat Enstitüsü’nde yüksek lisans derecesi almadan önce Columbia Üniversitesi’nde siyaset bilimi ve sanat tarihi okudu.

Lütfen Zach’i Kültür masasına davet ederken bize katılın.

— Sia Michel, Michael Cooper, Alicia DeSantis, David Malitz ve Barbara Chai

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın