Yenilenen MoviePass ülke geneline yayılıyor

Söz verildiği gibi, MoviePass geri dönüyor. Sonrasında geçen yılki İşçi Bayramı beta/bekleme listesi lansmanı, sinema salonu abonelik hizmeti, Anma Günü tatilinin hemen öncesinde ABD’deki herkese açıktır. Yıllar süren çetin geçmişin ardından şirket, MoviePass 1.0 olan herkes için ücretsiz sürümün ardından yeni film erişimine daha ölçülü bir yaklaşımla düz ve dar yola dönme sözü verdi.

1.0’ın kurucu ortağı ve 2.0 CEO’su Stacy Spikes hazırladığı bir açıklamada, “MoviePass’i ülke çapındaki film severlere açarak, kritik yaz sezonunda tüm sinemalara trafik çekmeye yardımcı olarak sinema salonu endüstrisine verdiğimiz desteği genişletiyoruz” dedi. “Yeni tasarlanan hizmetimiz, üyelerimize aylık kredilerini nasıl kullanacakları konusunda daha fazla seçenek ve esneklik sunarken, onları sinemalarda film izlemeye teşvik etmeye devam ediyor.”

Hizmet, ABD genelinde ayda 10 dolardan başlayan dört katmanla kullanıma sunuluyor – bir akış hizmeti gibi etkili bir şekilde fiyatlandırılıyor. Bu Temel seviye size ayda bir ila üç film kazandırır. Yeni filmleri gerçekten ama gerçekten seviyorsanız ve çok fazla boş zamanınız varsa, 40$’lık bir Pro hesabı ayda 30 film alır – aya bağlı olarak günde bir film veya ona yakın. Şirket, 20 dolarlık katmanının ayda üç ila yedi arasında grubun en popüleri olduğunu söylüyor.

Katmanlar aslında “kredilere” dayalı olduğundan, geçiş başına gerçekte kaç film görebileceğiniz söz konusu olduğunda işler biraz karmaşıktır. Film başına kredi sayısı, onu ne zaman gördüğünüze bağlıdır. Salı günleri en azını kullanır, ardından listenin başında hafta içi matineler, hafta içi akşamlar, hafta sonu akşamları ve açılış hafta sonları kullanılır.

Ancak iyi haber şu ki, hepsini bir ay içinde kullanmazsanız krediler yenileniyor. Şirket, “Hesabınızda istediğiniz zaman en fazla iki aya kadar kullanılmamış krediniz olabilir. Örneğin, planınız aylık 34 kredi ise, hesabınızda en fazla 68 kredi olabilir. ”

Hizmetin orijinal sürümüyle ilgili her şey göz önüne alındığında, bazı tüketiciler – anlaşılır bir şekilde – biraz temkinli olabilir. Anma Günü için bir şeyler açmak kesinlikle hizmetin gücünü artırmanın harika bir yoludur.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın