Yasak Elma’nın yıldızı Şebnem Dönmez sokak stiliyle dikkat çekti! İddialı pozuna beğeni yağdı

Küçük Sırlar, Yalan Dünya, Kuzey Güney, Medcezir, Avlu Zemheri, Son Yaz gibi birçok başarılı projede yer alan Şebnem Dönmez son olarak Yasak Elma dizisiyle izleyicisinin karşısına çıkmıştı. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü isim şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan güzel oyuncu son pozuyla sosyal medyayı salladı. Siyah göğüs dekolteli mini bir elbise giyen Dönmez kombinini beyaz çizmeleri ile tamamladı. Güzel oyuncunun sokak stili takipçilerinden tam not aldı.

Şebnem Dönmez  1

Şebnem Dönmez’e; ‘Çok güzelsin’, ‘Harika görünüyorsun’, ‘Hem başarılı hem güzel’ gibi binlerce yorum yapıldı.

Şebnem Dönmez  2

Şebnem Dönmez’in televizyondaki ilk görünmesi 1990 yılında Atilla Arcan’ın sunduğu programa katılması ile oldu. Ancak ilk çıkışını 1996’da Murat Başoğlu ile sunduğu Sabah Şekerleri ile yakaladı.

Şebnem Dönmez  3

Program, bir dönem sabahları yapılan müzik-eğlence programları furyasının öncüsü oldu.

Şebnem Dönmez  4

Murat Başoğlu ile iyi bir ikili olunca 1997’de Star TV’de Görevimiz Tehlike isimli yarışma programını sundular. 1998’de ise Star TV’de bir showgirl olarak Cumartesi Gecesi Ateşi programını sundu.

Şebnem Dönmez  5

2000’lerde dizi ve sinema dünyasındaki başarılarıyla gündeme geldi. Televizyonda Aslı ile Kerem (2002) ve Ölümsüz Aşk (2003) ile kariyerini sağlamlaştırırken sinema macerası 2002 tarihli bağımsız film Kolay Para ile başladı.

Şebnem Dönmez  8

Şebnem Dönmez  7

Şebnem Dönmez  6

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
MASAK detayı dikkat çekti! 'Oğlu yapınca elinin kiriydi'MASAK detayı dikkat çekti! ‘Oğlu yapınca elinin kiriydi’
Yeni bir kriz daha! O isim yine tartıştı! Tepki topladıYeni bir kriz daha! O isim yine tartıştı! Tepki topladı
Önce Yetenek Sizsiniz'e sonra O Ses Türkiye'ye katılmıştı! Son hali olay...Önce Yetenek Sizsiniz’e sonra O Ses Türkiye’ye katılmıştı! Son hali olay…

Yorum yapın