"Veteran komedyen" çıkışına tepkisiz kalmadı! Bomba G.O.R.A. göndermesi!

CMXXIV gösterisiyle sahnelere dönen Cem Yılmaz son dönemlerde yaptığı göndermelerle gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz günlerde bambaşka bir olaya imza atan Yılmaz’ın gösteri anında konuyu Hasan Can Kaya’nın küfürlü konuşmasına getirip genç komedyenle ilgili söyledikleri çok konuşulmuştu.

cem yılmaz8888

Futbol oynarken düşüp omzunu kırdıktan sonra 5 saatlik bir operasyon geçiren Kaya, Yılmaz’ın kendisiyle ilgili söylediklerine sessiz kalmayarak yanıt vermişti.

Muhabir Online’ın özel haberine göre, “Oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış” diyen Kaya’nın cevabı da büyük ses getirmişti.

HASAN CAN KAYA11

“ABİ NE DEMEK İSTİYORSUN”

Hasan Can Kaya’nın “veteran komedyen” açıklamasından sonra elbette cevapsız kalmayan Cem Yılmaz bu sefer de efsane filmi G.O.R.A.’dan bir sahne paylaştı.

Twitter (X) hesabından, yıllar önce canlandırdığı bir de kıvırcık saçları olan “Komutan Logar” karakterini paylaşıp yine hiçbir not düşmeyen Yılmaz’ın Hasan Can Kaya’ya gönderme yaptığı iddia edildi.

CEMYILMAZ

Cem Yılmaz’ın paylaşımından sonra sosyal medya kullanıcılarından da yorum gecikmedi.

Yılmaz’ın paylaşımına, “Abi ne demek istiyorsun açıkça söyle”, “Kendisine laf sokan Hasan Can’a ‘Her şeyi biliyorsun, sen kahin misin?’ diyor aslan abim”, Anlayamayanlar için replik ‘Kimsin sen’ gibi yorumlar yapıldı.

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hasan Can Kaya ile Cem Yılmaz atışmasına Şahan Gökbakar yorumu! Tarafını belli ettiHasan Can Kaya ile Cem Yılmaz atışmasına Şahan Gökbakar yorumu! Tarafını belli etti
Bomba transfer! Usta oyuncu kadroya katılıyorBomba transfer! Usta oyuncu kadroya katılıyor
İddialı paylaşımı olay yarattı! İddialı paylaşımı olay yarattı! “Yine frikik vermiş”

"Veteran komedyen" çıkışına tepkisiz kalmadı! Bomba G.O.R.A. göndermesi!

Yorum yapın