Ünye Çakırtepe Hastanesi İş Başvuru Formu 2023

Ünye Çakırtepe Hastanesi İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Ünye Çakırtepe Hastanesi İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Ünye Çakırtepe Hastanesi iş başvuru formunu doldurarak hastanede sağlık personeli, hizmetli yahut idari personel olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

  • Ünye Çakırtepe Hastanesi Hakkında Bilgi
  • Ünye Çakırtepe Hastanesi İş Başvurusu
  • Ünye Çakırtepe Hastanesi İş İlanları
  • Ünye Çakırtepe Hastanesi İletişim Bilgileri

Ünye Çakırtepe Hastanesi Hakkında Bilgi

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi 2009 senesinde açılmıştır. Günümüze kadar 1.5 milyona yakın hastaya sağlık hizmeti sunan Çakırtepe Hastanesi, 30bin civarı ameliyat yaparak kendini sektörde ispatlamıştır.

2020 itibariyle 11 yılı geride bırakan Çakırtepe Hastanesi, son teknoloji ekipmanlarıyla ve güler yüzlü sağlık çalışanlarıyla bölge halkına sağlık hizmeti vermekte olan bir özel hastanedir.

Bulunmuş olduğu bölgede sportif ve kültürel faaliyetlerede desteğiyle bilinen bu hastane bunun yanı sıra toplum sağlığı ile alakalı bilinçlendirme panelleri ve konferansları da düzenlemektedir. Ordu ilinin en iyi hastaneleri içinde gösterilen Çakırtepe Hastanesi, bünyesinde bir çok personel çalıştırarak insanlara istihdam olanakları sağlamaktadır. Sizlerde bu hastanede çalışmak isteğe göre alt bölümde vermiş olduğumuz linkler üzerinden iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Ünye Çakırtepe Hastanesi İş Başvurusu

Ünye Çakırtepe Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Öncelikle hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkan iş başvuru formundan kendinize uygun iş pozisyonu seçmekle başlayabilirsiniz. Bu bölümde idari personel, sağlık personeli ve yardımcı personel şeklinde 3 farklı pozisyon yer alıyor. Bu pozisyonlardan birini seçtikten sonra alt bölümde bulunan forma cv detaylarınızi doldurabilir ve online iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Ünye Çakırtepe Hastanesi İş İlanları

Ünye Çakırtepe Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayarak açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Eğer bu bölümde iş ilanı yoksa üst bölümde verdiğimiz iş başvurusu linkini kullanın ve direk olarak hastaneye özgeçmiş detaylarınızi gönderin.

Ünye Çakırtepe Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi Tepe Yolu Sokak No : 43 Ünye / ORDU
Telefon Numarası: +90 452 324 1 324
Faks Numarası: +90 452 324 74 74
E-mail: [email protected]
Web Sitesi: http://www.cakirtepehastanesi.com/

271

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın