Ünlü astrolog İran'ın İsrail'e saldırısını yorumladı! "Türkiye fiilen…"

İran, İsrail’e yönelik beklenen misilleme saldırısını silahlı insansız hava araçları (SİHA) ve füzelerle gerçekleştirince dünyanın gözü bu gerilime döndü.

Daniel Hagari, füzelerin bazılarının seyir füzeleri, bazılarının balistik füzeler olduğunu söyledi.

İran ve İsrail arasındaki gerilim sonrası ünlü astrolog Dinçer Güner, yaşananları astrolojik döngülere göre yorumladı. Güner açıklamasında Türkiye’nin savaşa girip girmeyeceği hakkında da yorumda bulundu.

dinçer

Dinçer Güner açıklamasında şunları yazdı:


İran'ın İsrail'e saldırısını canlı yayında Hakan Ural yayınlayınca... "Bitmişiz lan biz!"

İran’ın İsrail’e saldırısını canlı yayında Hakan Ural yayınlayınca… “Bitmişiz lan biz!”

“Eğer astroloji döngülerle çalışıyorsa, ki çoğu zaman bu döngülerde benzer durumların olduğununa şahit olduk. 2. Dünya Savaşı sırasında Türkiye nasıl fiilen savaşa katılmadıysa, şimdi de taraf olacağını – fiilen bir savaşın içine gireceğini sanmıyorum. 2. Dünya Savaşı, Plüton Aslan’da ve Jupiter/Uranüs boğa kavuşumunda başladı. Şimdi Plüton Kova burcunda – Aslan’ın zıt burcu yani yarı döngüsünde…”

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bodrumdaki evinin manzarasını paylaştı! Görenlerin ağzı açık kaldıBodrumdaki evinin manzarasını paylaştı! Görenlerin ağzı açık kaldı
Aşk videosuna dair bomba iddia! Yılmaz Erdoğan yaşananlardan sonra ne düşündü?Aşk videosuna dair bomba iddia! Yılmaz Erdoğan yaşananlardan sonra ne düşündü?
7 yıl hapis istemi daha! Kaynanası çok kızdı7 yıl hapis istemi daha! Kaynanası çok kızdı

Ünlü astrolog İran'ın İsrail'e saldırısını yorumladı! "Türkiye fiilen…"

Yorum yapın