Türkiye'nin konuştuğu olayda bir ünlü isim daha! Bomba 'Ferdi Özbeğen' iddiası…

Açtığı babalık davasında DNA testiyle ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın kızı olduğunu ispatlayan Duygu Nebioğlu, şimdi de annesi Suphiye Orancı’ya ulaşabilmek için Müge Anlı’nın programına çıkıyor.

Duygu Nebioğlu, bir röportajında “Ablamın babası da ünlü bir gazeteci” demiş bu açıklamanın ardından Uğur Dündar’a babalık davası açıldığı ortaya çıkmıştı.

kız kardeşler

‘DNA SONUCUNA GÖRE…’

Nebioğlu’nun ablası Dilara Gülatan tarafından açılan davada, mahkeme DNA testi istemiş ve Adli Tıp Kurumu’ndan gelen DNA raporunun sonuç kısmında: “Elde edilen sonuçlara göre baba olduğu iddia edilen İsmail Uğur Dündar adlı şahsın Dilara G. adlı şahıs için biyolojik babalığı reddedildi.” ifadelerine yer verildiği öğrenilmişti.

suphşye

BOMBA İDDİA…

Şarkıcı ve yazar Onur Akay, şu sıralar magazin gündeminden düşmeyen Metin Akpınar’ın evlilik dışı dünyaya gelen ikiz kızlarının annesi Suphiye Orancı olayıyla ilgili yeni bir iddiada bulundu.

ferdi özbeğen

Akay, Suphiye Orancı’nın kızlarından Songül’ün babasının, rahmetli şarkıcı Ferdi Özbeğen olduğunu iddia etti. Akay açıklamasında Dilara’nın babasının ise ‘Çok özel bir isim’ olduğunu dile getirdi.

onur akay iddia


Uğur Dündar'a babalık davası açılmıştı! 'Yeşilçam iddiası' şaşırttı!

Uğur Dündar’a babalık davası açılmıştı! ‘Yeşilçam iddiası’ şaşırttı!

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir markanın yüzü oldu! İddialı pozlarına bakan bir daha baktıBir markanın yüzü oldu! İddialı pozlarına bakan bir daha baktı
Dansı çok konuşulmuştu! Alkan'dan bomba paylaşım: "Hadise'nin göğüsleri..."Dansı çok konuşulmuştu! Alkan’dan bomba paylaşım: “Hadise’nin göğüsleri…”
Merakla bekleniyordu! Birleşme partisinden ilk kare geldiMerakla bekleniyordu! Birleşme partisinden ilk kare geldi

Türkiye'nin konuştuğu olayda bir ünlü isim daha! Bomba 'Ferdi Özbeğen' iddiası…

Yorum yapın