Tuğba Özerk tek celsede boşandıŞarkıcı Tuğba Özerk ile iş insanı Gökmen Tanaçar, 30 Haziran 2021’de evlenmişti. 1 buçuk senelik evliliğin arkasından Gökmen Tanaçar, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak Tuğba Özerk’e ‘anlaşmalı’ olarak boşanma davası açtı. Dava dilekçesinde, eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadığını belirten Tanaçar, aralarında şiddetli geçimsizlik bulunduğunu ve boşanma konusunda anlaştıklarını aktardı.

Hakim ‘boşanma konusunda kesin mısınız’ diye sordu

İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada Gökmen Tanaçar ile Tuğba Özerk, avukatlarıyla beraber hazır bulunmuş oldu. Duruşmada hakim taraflara ‘boşanma mevzusunda kesin mısınız’ şeklinde soru yöneltti. Soru üstüne beyanda bulunan Tuğba Özerk,
boşanmak istediğini söylerken, Gökhan Tanaçar da anlaşmalı boşanmak istediğini ve herhangi bir talebinin olmadığını ifade etti.

Duruşma 5 dakika sürdü

Yaklaşık 5 dakika süren duruşma sonrası kararını açıklayan mahkeme, Tuğba Özerk ile Gökhan Tanaçar’ın ‘anlaşmalı’ olarak boşanmalarına hükmetti. Protokole bakılırsa taraflar, birbirinden herhangi bir tazminat, nafaka veya mal paylaşımına dayalı bir talepte bulunamayacak.

‘’Her ikisi için de hayırlı olsun’’

Duruşmanın ardından Tanaçar’ın avukatı, ‘’Taraflar severek evlendiler. Evlilikleri belli bir süre sürdü. Anlaşamadılar. Her ikisi için de hayırlı olsun” benzer biçimde konuştu.

kaynak: linehaber.com.tr

Yorum yapın