Triwi 2.3 milyon TL’nin üzerinde yatırım topladı

Triwi 2.3 milyon TL’nin üzerinde yatırım topladı2018’den beri kadınlar için teknoloji ve hizmetler elde eden Triwi, 6 Haziran’da fonbulucu platformu üzerinden paya dayalı kitle fonlamasına çıkmıştı. Geçtiğimiz hafta yatırım turunu tamamlayan Triwi, 2.3 milyon TL’nin üzerinde yatırım topladı.

Melek yatırımcıların, Ankara Kalkınma Ajansının ve Global Kitle Fonlama Platformunun da katılmış olduğu yatırım turunda 1091 üzerinde yatırımcı hisse aldı.

Triwi Nedir?

Triwi, emsalsiz teknoloji tasarımı ile hanımlara kendi kendilerine meme muayenelerini rahatça gerçekleştirme imkanı sağlayarak, meme kontrollerini rutin hale getirmelerini amaçlayan, 2018 yılında kurulan bir teknoloji firması. Giyilebilir teknoloji ürünü olan Triwi’nin kurucuları İzmirli anne-kız olan Zeynep ve Alara Akçasız, sağladıkları teknoloji hizmetinin yanı sıra oluşturdukları toplulukla da kitlelerini düzenli meme kontrolleri hakkındaki bilinçlendirmeyi ve onlara bir tek olmadıklarını hissettirmeyi amaçlayan bir felsefeye sahipler. Triwi, uygulamayla eş zamanlı emek harcayarak meme kontrollerinizi kolaylaştırmayı ve daha kapsamlı bir hale getirmeyi amaçlıyor. Sizin için en müsait muayene zamanını, döngünüze göre ayarlayarak ayda bir defa uygulamadan bir bildirim gönderiyor. Bildirim geldikten sonra zeki kupu sporcu sütyeninizin içerisine yerleştirerek uygulamadan gelen yönlendirmeler yardımıyla meme yüzeyinde kontrol edilmeyen tek bir nokta kalmamış oluyor. Fonlamanın da tamamlanmasıyla üretime geçmek için hiçbir engelleri kalmadığını belirten Alara Akçasız, ürünlerini pazarla buluşturmak için oldukca heyecanlı olduklarını belirtiyor. Şimdiden ön sipariş listelerinde 2500’den fazla kadın bulunuyor. Siz de triwi.Info adresinden bu camianın arasında yerinizi alabilir ve ön satışa hususi imkanlarla bu zeki cihaza sahip olabilirsiniz!

kaynak: ekonomist.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın