“The Run-Up” Yeni Sezonuyla Geri Dönüyor

Seçmenlerin Donald Trump’ı, seçim reddini ve onun aşırılık yanlısı siyaset tarzını reddettiği şaşırtıcı bir ara sınav. 80 yaşında görevdeki bir Demokrat. Ve şimdi, suçlamalarla karşı karşıya kalan ilk eski ABD başkanı olarak göreve geri dönmek isteyen bir meydan okuyucu.

Her iki taraf da olağanüstü durumlarla karşı karşıya. Şimdi, tarafların sonuçları anlamlandırmak ve önlerindeki mücadele için kendilerini konumlandırmak için mücadele ettiği bu kritik dönemde, Astead Herndon ve “Koşu”, dinleyicilerin riskleri anlamalarına ve bundan sonra ne olacağını kaydetmelerine yardımcı olmak için yeni bir sezonla geri döndü.

“Geçen yılki ara seçimlerin ardından ‘The Run Up’ın ilk sezonu sona erdiğinde, hikayemizin bitmediğini biliyordum. Astead, ulusal seçim siyasetini herkesin anlayabileceği bir dile getirme misyonumuzu sürdüren haberciliğe geri döndüğümüz için gerçekten heyecanlıyım” dedi.

“The Run-Up”ın yeni sezonu, dinleyicileri yılın ilk toplantılarında her iki tarafın da içine alıyor ve onları amaçları ve stratejileri konusunda şaşırtıcı derecede dürüst buluyor. RNC kış toplantısında, tabanı hâlâ güçlenmiş halde ilerlemenin bir yolunu bulmak için mücadele eden bir parti bulduk. Bir Cumhuriyetçi parti yetkilisi bize “Asla gerçeği söylemeyeceğiz” diyor. “Donald Trump hazırlıksız adayları destekledi ve onların ön seçimleri birinci bitirmelerine neden oldu.” DNC kış toplantısında, ne olursa olsun Biden’ın arkasında bir parti buluyoruz. Bir Demokrat yetkili bize “Demokratları her zaman uyarıyorum,” diyor, “eğer o parti normal bir Cumhuriyetçi Parti’ye dönerse, başımız belaya girer.”

Astead her hafta parti içindeki kişiler, haberciler ve seçmenlerle konuşuyor ve aralarında Maggie Haberman, Jonathan Swan, Nate Cohn, Michael Bender, Lisa Lerer, Shane Goldmacher ve daha pek çoğunun da bulunduğu siyasi gazeteciliğin en iyi ekibinden alınan bir sohbetin merkezi olarak hizmet ediyor. Daha.

12 bölümlük yeni sezonun ilk tam bölümü 6 Nisan’da başlıyor. Yeni bölümler her hafta Perşembe günleri geliyor. Dinle Ön izleme ve podcast’lerinizi nereden alırsanız alın “The Run-Up”a hemen abone olun.

Astead Herndon, 2018’den beri The Times’da ulusal siyaset muhabiri ve The Times’ın 2018 ara seçimleri ve 2020 başkanlık seçimlerindeki siyasi haberlerinin ayrılmaz bir parçasıydı – The Times’ın Senatörler Elizabeth Warren ve Kamala Harris ile ilgili haberlerinin temelini oluşturuyor. The New York Times’a katılmadan önce Astead, The Boston Globe’da Washington bürosunda Trump Beyaz Sarayı’nı takip eden ulusal siyaset muhabirliği de dahil olmak üzere çeşitli muhabirlik pozisyonlarında bulundu. 2020’de Astead, Forbes 30 Under 30 medya listesine seçildi. Beyaz şikayeti ve tabandan seçmenler üzerine yaptığı çalışma, 2021 Pulitzer Ödülleri için finalist olarak adlandırılan The New York Times paketine dahil edildi. Astead ayrıca CNN için bir siyasi analisttir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın