The Athletic’ten bir anlatı podcast dizisi olan “The Playcallers” ile tanışın

rent a car 34

The Athletic bugün NFL’nin en genç koçluk ailesinin dinamiklerine giren yeni bir podcast serisini duyurdu: Kyle Shanahan/Sean McVay ağacı.

The Athletic’in NFL muhabirinin ev sahipliğinde Jourdan RodrigueOyun Arayanlar”, dinleyicileri NFL’nin en popüler hücum sisteminin NFL baş antrenörleri Shanahan, McVay, Matt LaFleur ve Mike McDaniel aracılığıyla nasıl geliştiğinin ve bunun bu antrenörler ve daha pek çoğu üzerindeki zorlu oyun çağrısı arayışları üzerindeki kişisel ve profesyonel etkisinin gerçek hikayesinin içine alıyor. “mükemmellik.”

Son yedi yılda, “Kyle Shanahan/Sean McVay” sistemi NFL’yi devraldı NFL takımlarının üçte birinden fazlası bu hücumun varyasyonlarını yürütüyor ve bu sayı, McVay, Shanahan ve LaFleur’daki yardımcı antrenörlerin kaçırılması ve kaçırılması nedeniyle artıyor. her sezon dışında terfi etti. Hücum, son yedi Super Bowl’un dördünde sergilendi ve McVay, 2021’de onunla bir şampiyonluk kazanan ilk kişi ve bir Super Bowl kazanan gelmiş geçmiş en genç baş antrenör oldu. Oyun kurucuların zeminini yükselttiğine inanılan ve “karmaşıklık yanılsaması” göz önünde bulundurularak tasarlanan bu devrim niteliğindeki hücum, takımların nasıl ve kimi işe aldığından savunmaların buna karşı koymak için nasıl geliştiğine kadar ligle ilgili her şeyi değiştirdi.

Dizi, Shanahan, McVay, LaFleur, McDaniel’in yanı sıra ligdeki baş antrenörler, yardımcı antrenörler, eski oyuncular ve analistlerle saatlerce süren özel röportajlar içeriyor. Bu belgesel tarzı dizinin dinleyicileri, bu koçların zihinlerinin içine eşi görülmemiş bir bakış atacak ve onların futbolla ilgili her şey ve birbirleri hakkında açık ve samimi bir şekilde konuştuklarını duyacak. Dinleyiciler ayrıca futbolun nasıl geliştiğini ve değiştiğini ve fikirlerin – ve insanların – sporu şekillendirmek için nasıl çatıştığını anlayacaklar.

Rodrigue, “Umudum, bu dizi boyunca insanların sporu ve içindeki insanları – koçlar, oyuncular, analistler – daha önce yapmadıkları şekillerde dikkate alacaklarıdır” dedi. “Birçoğumuzun sevdiği bu oyunda hem sanatsal hem de acımasız bir şeyler var. İhtiyaç duyduğu şey, koçlarından ve oyuncularından talep ettiği şey ve yaratabileceği olağanüstü anlar, zaman çizelgesinde el ele yürür. Geçen yıl boyunca bu dizi üzerinde çalışırken, oyundaki en parlak genç koçlardan bazılarıyla futbol konuşma şansına sahip oldum ve her zaman şu soruya geri döndüm: Nasıl… ve Neden … insanlar, kalıplar ve döngüler içinde hareket etmek isteyen, çatışma üzerine inşa edilmiş bir sporda yenilik yapar mı?

Jourdan Rodrigue, Los Angeles Rams’ı ve The Athletic için daha geniş bir ligi kapsayan kıdemli bir NFL muhabiridir. Daha önce, The Athletic ve The Charlotte Observer için Carolina Panthers’ı ve Center Daily Times için Penn State futbolunu haber yaptı. Arizona Eyalet Üniversitesi mezunu ve PFWA’nın Terez A. Paylor Yükselen Yazar Ödülü’nü (2021) aldı.

Beş bölümlük dizinin tamamı 10 Temmuz Pazartesi günü “Atletik Futbol Gösterisi” podcast beslemesi. Dinleyiciler, podcast’lerini aldıkları her yerden dinlenebilir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın