The Athletic’in Yeni Editoryal Liderlik Ekibi

Herkese selam. Önümüzdeki yıllarda sporseverler için daha da vazgeçilmez olmamıza yardımcı olacak haber odası liderlik yapımızdaki bazı değişiklikleri duyurmaktan heyecan duyuyorum.

The Athletic, kısa, dinamik tarihinde her zaman benzersiz yeteneğinin yeteneklerini hırslarıyla eşleştirerek şirketin hızla büyümesini ve yeni fırsatları kucaklamasını sağlamıştır. Hatırı sayılır başarımızı önemli şekillerde inşa ederken, yine büyük bir hırs anındayız.

1) Sporseverlerin her gün gittiği ilk yer olun onların haberlerini almak ve haberlerden farklı, anlık hikayelerimizi okumak; 2) Bağımlılık yapan ürünler oluşturun hem okuyucuları hem de reklamcıları cezbeden; 3) En iyi spor muhabirlerinin ilgisini çekin ve geliştirin, kariyerlerini burada inşa ederken başarılarını ve devam eden fırsatları sağlamak; 4) Gazeteciliğimizi olabildiğince çok kişiye okutun, dinletin ve izletin., tüm medya platformlarında; 5) Uluslararası varlığımızı genişletmek; ve 6) Açıklayıcı anlatı, araştırmacı gazetecilik sunmaya devam edin.

Bu öncelikler kim olduğumuzu ve geleceğe yönelik vizyonumuzu temsil eder; şimdi, bana rapor veren bir yazı işleri müdürü her birini başarmaktan sorumlu olacak. Daha da önemlisi, tüm editoryal operasyonların artık haber odasında bir evi olacak, ancak birçok ekip için raporlama hatları çok az değişecek.

Athletic’in güncellenen üst düzey liderliği artık aşağıdaki yeni rolleri içeriyor:

Yazı İşleri Direktörü – Kültür, Fikir ve Yetenek Geliştirme: Lisa Wilson

Yazı İşleri Direktörü – Haberler: TBA

Yazı İşleri Direktör Yardımcısı – Haberler: Açıklanacak

Yazı İşleri Direktörü – İzleyici: Claudio Cabrera

Yazı İşleri Direktörü – Tasarım ve Görsel: Amy Cavenaile

Kreatif Geliştirme Başkanı: Craig Custance

Kreatif Geliştirme Direktörü: Chris Sprow

Yazı İşleri Direktörü – Soruşturmalar, Girişim ve Standartlar: Paul Fichtenbaum

Genel Yayın Yönetmeni: Leon Carter

Alex Kay-Jelski, Birleşik Krallık ve Avrupa’da The Athletic’in Genel Yayın Yönetmeni olmaya devam ediyor ve Uluslararası hedeflerimizi ilerletmek için bu grubun yanında yer alıyor.

Bugün küresel bir ekip olarak kısa süre sonra bir araya gelmemiz için biraz zaman ayarladık ve bu konuda hepinizle daha fazla perspektif paylaşmayı dört gözle bekliyorum. Bu arada, aşağıda her yeni rolle ilgili bazı ek ayrıntıları özetledim. Biz bu liderlik güncellemelerini uygulamaya koyarken, lütfen herhangi bir sorunuz varsa veya sadece konuşmak isterseniz bize ulaşmaktan çekinmeyin. Teşekkür ederim.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın