Teknoloji yatırımcılarının kâr takıntısı şimdiden azalıyor

Ne zaman oldu kamu pazarının sahip olduğu açıktır. 2021’in zirvelerinden sonsuza dek indigirişim yatırımcıları kampı kırmaya ve yokuş aşağı gitmeye karar verdiler ve portföy şirketlerine tavsiyelerde bulundular. yanıklarını azaltmaya odaklanın çünkü sermaye aniden pahalı hale gelmişti.

Neden maliyet düşürmeye odaklanılıyor? Nakit tasarrufu, yeni başlayanlar için bağış toplamayı ertelemenin kolay bir yolu olduğu için onlara hem gelirlerini artırmaları hem de potansiyel olarak teknoloji değerlerinin toparlanmasını beklemeleri için daha fazla zaman tanır.

Ancak yeni veriler, yatırımcı tercihinin bir sarkaç gibi hareket ettiğini gösteriyor: Startup’ların, işler kötüye gittiğinde “ne pahasına olursa olsun büyüme” zihniyetinden düşük maliyetle karlı olmaya odaklanmalarını ve odaklarını değiştirmelerini istediler ve şimdi şimdiden bakıyorlar tekrar büyümek için


Borsa yeni başlayanları, pazarları ve parayı keşfediyor.

Oku onu TechCrunch+’ta her sabah ya da al Exchange bülteni her cumartesi.


Startup kurucuları için yatırımcı tercihlerindeki hızlı değişim bir kırbaç gibi gelebilir. Ancak pazar tercihlerinde böyle bir evrim aslında oldukça mantıklı ve açıkçası, nasıl sonuçlanacağı konusunda biraz sıkıcı.rent a car 34

Örnek vermek gerekirse, önce verilere bakalım, ardından startup’ların bilgiden ne götürmesi gerektiğinden bahsedelim. Ne de olsa bugün hafta sonu, bu yüzden bacaklarımızı biraz esnetebiliriz. Çalışmak!

Veriler ne diyor

Teknoloji değerlendirmelerinin bir göstergesi olarak sıklıkla kullandığımız genel pazar bulut endeksini oluşturan girişim fonu Bessemer’deki bulut ekibi, bu hafta çıkan başka bir yıllık raporu bir araya getirdi. (İnternet sitesi Burada; Slayt paylaşımı çekme Burada.)

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın