Taş Kağıt Makas SON BÖLÜM İZLE FULL – Taş Kağıt Makas son bölüm izle – Kanal D Taş Kağıt Makas izle

Taş Kağıt Makas SON BÖLÜM İZLE FULL – Taş Kağıt Makas son bölüm izle – Kanal D Taş Kağıt Makas izle

Kanal D ekranlarının yeni soluklu dizisi Taş Kağıt Makas oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven gibi oyuncuların yer aldığı dizi her hafta çarşamba akşamları ekrana geliyor. Taş Kağıt Makas 7. bölüm izleme linki ve detaylar haberimizde…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 17.04.2024- 23:32 Güncelleme Tarihi: 17.04.2024- 23:32

Kanal D’nin MF Yapım imzalı yeni dizisi Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu çarşamba akşamı 7. bölümü ile ekrana geldi. Sıra dışı hafıza yeteneğine sahip Umut’un, alzheimer hastası olan babası ile verdiği hayat mücadelesinin konu edileceği dizinin 7. bölümü izleme linki haberimizde…

TAŞ KAĞIT MAKAS 7. BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN,

TAŞ KAĞIT MAKAS 7. BÖLÜM ÖZETİ

Umut, kazandığı davayla birlikte Emirkıranlar’a karşı çok büyük bir koz elde eder. Davanın sonucunda elde edeceği bir isim, Rıza’nın özgürlüğüne giden yolda önemli bir adım fırsatı doğurur. Mücadelesini oyunun kuralına göre sürdürürken, cezaevinden kötü bir haber alır. Umut ve Rıza için yolun sonu gelmiş midir?

Bünyamin Emirkıran’ın talimatıyla bir trafik kazası dosyasını alan Harun Yakar, gerçekle yüzleşince sonunda isyan eder. Sıradan bir kaza gibi görünen olayın arkasında, toplumda büyük yankı uyandıracak gerçekler vardır.

Fecir’in babası için kurduğu tuzağın dehşetini yaşayan Umut, trafik kazası dosyasında bazı detaylar yakalar. Aynı organize kötülükten gelen haksızlığa karşı, mücadele etmeye karar verir.

TAŞ KAĞIT MAKAS KONUSU NEDİR?

Umut, babasını kurtarmak için çırpınmaktadır. Avukat sıkıntısı yüzünden ne yapacağını şaşıran Umut, Harun’u buluyor. Harun, kirli ve zengin kişilerin avukatı olarak tanınmasından dolayı Umut için riskli bir kişidir. Harun, karmaşık bir dava olduğunu gördüğü olayı kabullenir. Umut ile cezaevindeki babasını görmeye giden Harun, olayı anlamak için Rıza’ya sorduğu sorunun yanıtı karşısında büyük şaşkınlık yaşar.

TAŞ KAĞIT MAKAS 7. BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

TAŞ KAĞIT MAKAS 7. BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

TAŞ KAĞIT MAKAS OYUNCULARI

  • Ekin Koç
  • Serra Arıtürk
  • Ozan Güven
  • Hande Ataizi
  • Burak Yörük
  • Hüseyin Avni Danyal
aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Taş Kağıt Makas SON BÖLÜM İZLE FULL – Taş Kağıt Makas son bölüm izle – Kanal D Taş Kağıt Makas izle

Yorum yapın