Survivor Hanzede ve sevgilisini görünce kendini tutamadı!

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile izleyici karşısına çıkan Konuşanlar her hafta Exxen’de yayınlanıyor.


Konuşanlar programının neredeyse her bölümü çok konuşuluyor. Program sosyal medyada sık sık gündem olmayı da başarıyor.

Programın sezon finali bölümüne Survivor Hanzade sevgilisi Kemal Teksal ile katıldı. Ünlü komedyen durur mu, ikiliyi soru yağmuruna tuttu.

HANZADE444444

“KENDİNE MANİTA ALMIŞ”

Kaya, “Survivor’dan Hanzade gelmiş. Kiminle geldin Hanzade” diye sordu. Hanzade ise ‘Erkek arkadaşım Kemal’le geldim’ diye yanıt verdi.

Ünlü komedyen bu kez ise “Peki Kemal ne iş yapıyor?” diye sordu. Soruya cevap veren Hanzade’nin sevgilisi, “Müzikle uğraşıyorum. Dj diyebiliriz” ifadelerini kullandı.

HANZADE444

Hasan Can Kaya durur mu cevabı yapıştırdı. Kaya,”Profil şey gibi değil mi Hanzade’nin parasını yiyor gibi görünmüyor mu? Anadolu’da ne derler ‘Ne mala faydası var ne de davara’ kadınlar alışveriş yaparak mutlu oluyor dedikleri bu olsa gerek. Kendine manita almış, vermiş parasını” şeklinde konuştu.

Kaya’nın sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Müjdeli haberi eşi duyurdu! Baba oluyorMüjdeli haberi eşi duyurdu! Baba oluyor
İstanbul'u terk edip Ege'ye yerleşmişti... Lüks evini görenler hayran kaldıİstanbul’u terk edip Ege’ye yerleşmişti… Lüks evini görenler hayran kaldı
Kendisine mesaj atan takipçisinin isteğini ifşaladı! Kendisine mesaj atan takipçisinin isteğini ifşaladı! “Karaborsaya…”

Survivor Hanzede ve sevgilisini görünce kendini tutamadı!

Yorum yapın