SAFİR 24. BÖLÜM İZLE | atv Safir yeni bölüm tek parça izle FULL

SAFİR 24. BÖLÜM İZLE | atv Safir yeni bölüm tek parça izle FULL

atv ekranlarının sevilen dizisi Safir, hem dramatik hikayesi hem de başarılı oyuncu kadrosuyla gündeme oturdu. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle milyonlarca diziseverin merakını uyandıran Safir’in başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız paylaşıyor. 11 Şubat Pazartesi günü 24. bölümüyle ekranlara gelen diziyi kaçırmak istemeyenler için Safir dizisi canlı yeni bölüm ve detayları haberimizde paylaştık.

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 12.02.2024- 23:33

SAFİR 24. BÖLÜM İZLE | Başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız’ın paylaştığı NTC Medya imzalı atv dizisi Safir, başarılı kadrosuyla olduğu kadar dramatik hikayesiyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Amerika’dan dedesinin aile şirketini devralmak için dönen Ateş, kardeşleri Yaman ve Okan’ın aşk, ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavlarını anlatan dizinin 23. bölümünü kaçırmak istemeyenler araştırmalara başladı. İşte 12 Şubat Pazartesi günü ekrana gelecek Safir dizisi 24. bölüm bilgileri…

SAFİR 24. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SAFİR TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

SAFİR 24. BÖLÜM KONUSU

Ateş’in gözaltına alınmasından sonra Feraye onun bir misilleme yapacağına inanmaktadır. Bu yüzden Yaman’dan ifadesini geri almasını ister ancak Yaman geri adım atmayacaktır.

Ailenin başına gelen felaketler zincirine eklenen bu son halka Okan için bardağı taşıran son damla olur. Okan’ın içine düştüğü buhran Yaman’ın aldığı kararları gözden geçirmesine sebep olacaktır.

Serbest bırakılmasının ardından Ateş şirkete büyük ortak olmak için oynadığı oyuna kaldığı yerden devam eder. Ancak bu sefer karşısında tüm Gülsoy ailesini kenetlenmiş halde bulacaktır. Ailesinden aldığı güçle zekasını birleştiren Yaman, Ateş’i alt edebilecek mi?

Ateş’in tüm bunların üzerine Gülsoylar’a başka bir sürprizi daha vardır. Yaman’a acı çektirmekten vazgeçmeyecektir. Yaptığı hamle sadece Yaman için değil, Gülsoylar tarafından tepki alacaktır.

SAFİR 24. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SAFİR TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın