Oura/Best Buy ortaklığı, akıllı yüzüğü ABD’deki 850 mağazaya taşıyor

Oura için birkaç yıl bir kasırga oldu. Donanım üreticisi, pandeminin ilk günlerini giyilebilir cihazların zirvesine taşıyarak kendisini bir mil farkla en iyi akıllı yüzük üreticisi haline getirdi.

Şirket, erken COVID uyarı sinyallerini tespit etme vaadiyle dünyanın önde gelen spor liglerinden bazılarıyla marka ortaklıkları kurdu. Oura, mevcut özellikleri bir ödeme duvarının arkasına kilitleyen birinci sınıf bir hizmetin eklenmesi de dahil olmak üzere, yol boyunca tartışmalardan nasibini aldı.

Geçen yıl bu zamanlar şirket, Tom Hale’in şirketi ölçeklendirme hedefiyle CEO olarak katıldığını duyurdu. Şirket, Best Buy ile ABD’deki yaklaşık 850 lokasyona halkasını getirecek bir anlaşmayı duyurduğundan, bugünkü haberler bu yönde atılmış büyük bir adım.

Hale yaptığı açıklamada, “Gerçek mekanda faaliyet gösteren perakende, Oura için doğal bir sonraki adım ve ana akıma doğru genişlemeye devam ederken işletme için çok önemli bir anı işaret ediyor” diyor. “Daha fazla insanı Oura’nın teknolojisinin avantajlarıyla tanıştırmak ve Best Buy’ın yardımıyla etkili bir mağaza içi ve çevrimiçi deneyim sağlamak, şirket olarak bizim için ileriye doğru atılmış heyecan verici bir adım.”

Yüz yüze deneyim, giyilebilir cihazlar için önemli bir deneyimdir. Ne de olsa, üzerinize giyilmek üzere tasarlanan ürünler, standart tüketici elektroniğiyle elde edemediğiniz ekstra bir yakınlık düzeyini temsil ediyor. Birkaç yüz dolar artı abonelik ücretini düşürmeden önce bir şeyler denemek oldukça iyi bir fikir.

Oura’nın halihazırda tuğla ve harç varlığı var, ancak Best Buy anlaşmasına rakip olacak hiçbir şey yok. Liste, Gucci ve Therabody mağazalarının yanı sıra Japonya’daki SoftBank perakende satış noktalarında sınırlı bulunabilirliği içerir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın