ÖMER 36. BÖLÜM FRAGMAN | Ömer 36. bölüm fragmanı izle – Star TV izle

ÖMER 36. BÖLÜM FRAGMAN | Ömer 36. bölüm fragmanı izle – Star TV izle

Ömer 36. bölüm fragmanı izle aramaları başladı. Star TV’de yayınlanan Ömer dizisi en son bölümüyle milyonları ekran başına kilitledi. Ömer 36. yeni bölüm fragmanını izlemek isteyen dizinin takipçileri internetten “Ömer 36. Bölüm fragmanı izle” ve “Ömer yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorularının yanıtını aramaya başladı. Peki, Ömer yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ömer dizisi 36. bölümde neler olacak? İşte, Star TV ile Ömer 36. bölüm fragmanı izle linki ve yeni bölümden detaylar…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 11.12.2023- 23:34 Güncelleme Tarihi: 11.12.2023- 23:34

Star TV’nin konusu ve oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan dizisi Ömer’in yeni bölümü heyecnala bekleniyor. Ömer dizisinin gelecek bölümde neler yaşanacağını görmek isteyen izleyiciler ise Ömer 36. bölüm fragmanı izle linki için arama motorlarına yönelmişti. İşte Ömer 36. bölüm fragmanı ve detayları..

ÖMER 36. BÖLÜM FRAGMAN İZLE ????

STAR TV ÖMER TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

ÖMER GEÇEN HAFTA NE OLDU?

Gamze’nin ev tuttuğunu söylemesi herkesi şaşkınlığa uğratırken, Nilüfer’in getirdiği haber moralleri bozar. Ev konusunda Gamze’nin attığı adımı doğru bulmayan Ömer ona tepki gösterse de oğlu ve ailesi için huzurlu bir yuvanın artık olmazsa olmaz olduğunu düşünen Gamze kararından dönmez.

Nilüfer’in üzülmesine kıyamayan Tahir, Vicdan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtarmak için bir kez daha Nurettin’den yardım ister. Oğlunun halinden şüpheye düşen Reşat durumun iç yüzünü anlamaya çalışsa da hiçbir zaman yeterince takdir edilmediğini düşünen Tahir ile yeni bir tartışma yaşarlar. Ancak Tahir, onun için kurulan oyunun farkında değildir.

Nisa boşanma kararının arkasında durmayı sürdürse de çocuklarının Hakan’a ihtiyaç duyduğu gerçeğini fark etmek onu ikilimde bırakır. Çok para kazanmayı ve ünlü olmayı hayal eden Eda ve Emine ise kendilerini büyük bir kumpasın içinde bulurlar.

Ömer ve Gamze’nin ev konusundaki anlaşmazlığı devam ederken, Nevzat, kardeşinin ne kadar tehlikeli ve yıkıcı olabileceği konusunda Gamze’yi bir kez daha uyarır. Şule’nin asıl amacını öğrenmek isteyen Gamze ise, onu çok şaşırtan bir manzarayla karşı karşıya kalır.

ÖMER 36. BÖLÜM FRAGMAN İZLE ????

STAR TV ÖMER TÜM BÖLÜMLERİ İZLE

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın