'Ölümden döndüm' dedi! Dehşet anları anlattı

2016 yılında dünyaevine girdiği Sami Kirespi ile mutlu bir evlilik sürdüren 36 yaşındaki fenomen Rachel Araz, Şubat ayında üçüncü çocuğunu kucağına almıştı.


Makyaj yaptığı anlar olay oldu! 'İbrahim görmesin'

Makyaj yaptığı anlar olay oldu! ‘İbrahim görmesin’

Galia ve Lionel adında iki çocuğu olan Araz, üçüncü bebeğinin cinsiyetini doğum sırasında öğrenmişti.

fenomen44444

Üç çocuk annesi Rachel Araz trafik kazası geçirdi. Ölümden döndüğünü söyleyen ünlü isim başından geçenleri Instagram hesabından yaptığı paylaşımla anlattı.

“ALLAH KORUDU”

‘’Korkunç bir Pazar geçiriyorum. Ölümden döndüğüm bir kaza geçirdim’’ diyen Rachel Araz, paylaşımında şunları ifade etti:

‘’En sol şeritte tek başıma otobanda giderken başka bir araç bana yandan tam dik açıyla çarptı. Beni akan trafikte tur attırarak ters çevirdi. Hava yastıkları patladı, araç durduğu anda o şokla kapımı açıp çimenlere koştum başka biri daha çarpmasın diye. Sonrası ambulans, polis, hastane. Binlerce şükür ki iyiyim ama yaşadığım travmayı bir saniye dahi unutamıyorum. O saniyeler sadece şunu düşündüm; demek böyle ölüyor insanlar trafik kazalarında. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin başınıza bu gelebiliyor. Sinir sitemim çöktü, durmadan ağlıyorum. Allah korudu, başka bir açıklaması yok. İyi ki yalnızdım şükürler olsun ki, aksini düşünmek dahi istemiyorum.’’

rachelaraz

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tarzı çok konuşuldu! Olay mayo yanıtıTarzı çok konuşuldu! Olay mayo yanıtı
İddiaların odağındaki Erol Bey konuştu! İddiaların odağındaki Erol Bey konuştu! “Kızlar isterse…”
Türkiye'nin konuştuğu olay! Usta oyuncudan bomba açıklama: "Başıma bir şey gelmeyecekse..."Türkiye’nin konuştuğu olay! Usta oyuncudan bomba açıklama: “Başıma bir şey gelmeyecekse…”

'Ölümden döndüm' dedi! Dehşet anları anlattı

Yorum yapın