Öğretmeninin evinde ölü bulunmuş olduMuratpaşa ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde 17 yaşındaki Y.K. Ve 5 arkadaşı gece 01.30 sıralarında Almanca öğretmeni H.G.’nin (30) evine gitti. Sabah saatlerinde evde hareketsiz olarak bulunan Y.K. Için 112 Acil Çağrı Merkezi’ne meydana getirilen ihbar üstüne olay yerine polis ve esenlik ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri, Y.K.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri evde yaptığı incelemede, yaşamını kaybeden gencin üst kısmının çıplak bulunduğunu ve üstünden çıkan elbisenin kaygan olduğunu tespit etti.

Kesin ölüm sebebi otopside belli olacak

Öğretmen H.G.’nin vaka yerindeki ilk ifadesinde öğrencisiyle arkadaşlarının gece kendisine bir şeyler içmek için geldiğini, ancak kahve içip gece 03.00 sıralarında uyuduğunu ve sabah 07.00 sıralarında işe gitmek için hazırlandığı esnada Y.K.’yi odada hareketsiz vaziyette gördüğünü dediği öğrenildi.

Öte taraftan, gençlerden birisinin sabah erken saatlerde çöp konteynerine çöp attığının tespit edilmesi üstüne, konteynerde polis inceleme yapsa da atılan malzemelere ulaşamadı. İlk ifadelerinin arkasından gençler ve öğretmen H.G. Ifadeleri alınmak için polis merkezine götürüldü. Y.K.’nin cenazesi ise savcı ve vaka yeri araştırma ekiplerinin emek harcaması sonrası kati ölüm sebebi incelenmek üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

kaynak: linehaber.com.tr

Yorum yapın