O paylaşıma olay tepki! "Dönek" deyip ekledi

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Cumhur İttifakı İBB Başkan adayı Murat Kurum için seçim şarkısı bestelemiş ve ‘Geceleri daha rahat uyumak için oyumu Murat Kurum’a vereceğim’ demişti. Bu açıklamadan bir süre sonra Seren Serengil de İmamoğlu’na oy vereceğini söyleyince Akçıl şarkıcıya sert çıkmıştı.

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 2024 seçimini önde tamamlaması sonrası Akçıl hemen paylaşım yaptı.

Ekran Alıntısı

“KARAKTER ZAYIF”

Akçıl paylaşımında ”Bir Arkadaşım diyor ki ‘İstanbul gitti.’ Sanki bir diğer partiye oy veren Yunanistanlı. Hepimiz Türküz, Türkiye Cumhuriyeti için ve içinde yaşıyoruz, tek dileğim 4,5 yıl boyunca istikrar, huzur ve ülke menfaatleri için yaşamak, sizin de öyle olsun, seçimler savaş değil, sevindirmeyin Türkiye düşmanlarını. Bunları yazmak istedim” dedi.


Seren Serengil'in oy açıklamasına Sinan Akçıl'dan olay yanıt!

Seren Serengil’in oy açıklamasına Sinan Akçıl’dan olay yanıt!

Seren Serengil ise bu yoruma dayanamadı ve paylaşımında “Ya ne dönek bir adamsın” diyerek sert çıktı. Serengil devamında ise “Çok şişmanlamışsın ama karakter hâlâ zayıf” dedi.

Yerel Seçim 2024

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Seçim sonuçları sonrası ünlüler paylaştı! Seçim sonuçları sonrası ünlüler paylaştı! “Bizden sonraki nesillerin…”
Ahmet Hakan'ın saçları gündem oldu! Fatih Altaylı kendini tutamadıAhmet Hakan’ın saçları gündem oldu! Fatih Altaylı kendini tutamadı
Astrolog Nuray Sayarı seçim tahminiyle sosyal medyanın diline düştüAstrolog Nuray Sayarı seçim tahminiyle sosyal medyanın diline düştü

O paylaşıma olay tepki! "Dönek" deyip ekledi

Yorum yapın