Muş Şifa Hastanesi İş Başvuru Formu 2023

Muş Şifa Hastanesi İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Muş Şifa Hastanesi İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Muş Şifa Hastanesi iş başvurusu için hastanenin insan kaynakları sayfasını kullanabilirsiniz. Muş Şifa Hastanesi iş ilanları ve daha fazlası için siz değerli okurlarımıza verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz.

  • Muş Şifa Hastanesi Hakkında Bilgi
  • Muş Şifa Hastanesi İş Başvurusu
  • Muş Şifa Hastanesi İş İlanları
  • Muş Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri

Muş Şifa Hastanesi Hakkında Bilgi

Muş Şifa Hastanesi ilk kez 2006 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu zamanda Özel Muş Şifa Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermiştir. Bu zamanda Muş halkından aldığı olumlu geri dönüşler ve beğeniler aracılığıyla daha da gelişmiş ve 2009 senesinde Özel Muş Şifa Hastanesi olarak isim değiştirmiştir.

Hastane olması ile birlikte hizmet çeşitliliğini de artıran Muş Şifa Hastanesi ayakta ve yatarak tedavi hizmeti de vermeye başlamıştır. Hastane olduğu zamanda 37 yatak kapasitesine sahiptir. Bugünlerde ise bu sayı 45’e çıkarılmış, çift kişilik olan odalar da tek kişiliğe dönüştürülmüştür.

Özel Muş Şifa Hastanesi bünyesinde temel tıbbi birimlerde kapsamlı bir hizmet vermektedir. Ayrıca Acil Servis ile de hizmet vermektedir. Toplamda 18 adet alanında uzman olan hekim ve 4 adet de pratisyen hekim bulunmaktadır. 22 kişilik hekim kadrosunun yanında bunun bunun yanında hemşire ve sağlık personelleri ile birlikte 93 kişilik bir personel kadrosu bulunmaktadır.

Özel Muş Şifa Hastanesi nitelikli hekim ve personel kadrosunun yanında fiziksel olarak da bi hayli donanımlı bir haldedir. Hastanenin poliklinik odalarının yanında ortak alanlarında da fiziki koşullar hastalar için uygun bir hale getirilmiştir. Yatarak tedavi eden servislerde de hastaların ve bunun yanı sıra hasta refakatçilerinin rahat edebilmeleri için rahat bir ortam hazırlanmıştır.

Özel Muş Şifa Hastanesi tıbbi teknolojileri en güncel biçimde takip etmekte ve hastane bünyesinde uygulamaya özen göstermektedir. Teknolojik olanakları ile birlikte gayet modern bir hastane olan Muş Şifa Hastanesi bunun yanı sıra sahip olduğu etik değerleri ve insana değer veren prensipleri ile birlikte halkın aradığı özel sağlık hizmeti gereksinimini karşılamaktadır. Bunun yanında hem Muş hem de çevre il ve ilçelerden hastalara tedavi uygulamaktadır.

Muş Şifa Hastanesi İş Başvurusu

Muş Şifa Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada insan kaynakları politikalarını inceleyebilir ve online iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Muş Şifa Hastanesi İş İlanları

Muş Şifa Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Muş Şifa Hastanesi Linkedin sayfası üzerinden iş ilanları takip edebilir ve hastane çalışanlarının profillerini gözlemleyebilirsiniz.

Muş Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri

Muş Şifa Hastanesi Adres Bilgisi: Atatürk Bulvarı 168.Sokak No:2 Merkez / MUŞ
Muş Şifa Hastanesi Telefon Numarası: 0436 212 51 51
Muş Şifa Hastanesi Web Sitesi: https://www.mussifahastanesi.com/

38

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın