Merhaba Temiz Blog

Yeni bir takım değişikliklerle tekrar karşınızdayım. Bugünden itibaren internet sitemin asıl içeriğinden uzak içeriklerle buluşmasına izin vermeme kararı aldım. Bence iyi yaptım. Her türlü kategoride her türlü saçmalığı yapmışım. Artık daha faydalı ve site içeriğine yakışır paylaşımlarda bulunacağım. Buna bağlı olarak okuyucularım da mutlu olacak!

Bundan böyle paylaşacağım içerikler herkesin ilgisini çekecek düzeyde olacak. Bundan önceki halil.gen.tr içeriği için tüm halkımdan özür diliyorum. (:p) Ama dediğim gibi, bundan sonra böyle bir şey kesinlikle olmayacak. Şimdilik bu kadar. Bir sonraki blogumda görüşmek üzere.
Bu arada yeni yılınız kutlu olsun! 🙂

Similar Posts

One Comment

  1. Bir özgeçmiş yazarken yardım sunan Orada web siteleri bol vardır . Yardım için bir başkasına ödeme düşünmeden önce on -line özgeçmiş örneklerinin bakmak isteyebilirsiniz . Sadece google arama ” özgeçmiş örnekleri ” yapmak . . . Microsoft Word varsa orada bir özgeçmiş şablonu bulabilirsiniz . Açık Word “yeni” , Justşablonu izleyin . Sizden seçmek için birkaç tasarımları var olacak , ” diğer belgeler ” tıklayın şablonlar altında , şablonlar ” tıklatın ve bu size iyi görünümlü bir özgeçmiş vermelidir tıklatın . Bitirdikten sonra , bunu gözden bazı öneriler yapmak ve bazı geribildirim vermek için bir kaç yetişkin Arkadaşlar isteyin.

Bir cevap yazın