Merakla bekleniyordu! Birleşme partisinden ilk kare geldi

Survivor All Star’da finale doğru gelinirken gözler birleşme partisinin olacağı tarihteydi…

Acun lıcalı, 21 Nisan’da birleşme olacağını söyleyerek, şunları ifade etmişti; “Bayramda iletişim ödülü koymadık, bunun sebebi de bayramın hepimiz için çok özel olduğu ve bu yüzden de bütün yarışmacılarımıza mesaj hakkı veriyoruz. 3’er dakika mesajlaşacaksınız, en ayından aile tarafıyla gerçekleştireceksiniz.”

İki takımın aynı adada yaşamaya başlayıp oyunların bireysele döneceği birleşme partisine Acun Ilıcalı daima özen gösterirken, bu sezonki partide de dikkat çeken bir isim var.

SURVİVOR’DA DEMET AKALIN SAHNE ALDI

Birleşme partisine sıkı bir Survivor izleyicisi Demet Akaln’ı davet eden Acun Ilıcalı iddialı bir bölümle bu partiyi ekranlara taşımaya hazırlanırken, birleşme partisinden ilk kare geldi.

SURVİVORBİRLEŞME

Survivor’da sahne alan Demet Akalın burada yeni şarkısını seslendirirken, yarışmacılardan Yasin, Merve, Aleyna ve Nagihan’la fotoğraf paylaştı.

SURVİVORRRR

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir markanın yüzü oldu! İddialı pozlarına bakan bir daha baktıBir markanın yüzü oldu! İddialı pozlarına bakan bir daha baktı
Dansı çok konuşulmuştu! Alkan'dan bomba paylaşım: "Hadise'nin göğüsleri..."Dansı çok konuşulmuştu! Alkan’dan bomba paylaşım: “Hadise’nin göğüsleri…”
Yeni klibi çok konuşuldu! Klipteki tarzına ise yorum yağdı: Yeni klibi çok konuşuldu! Klipteki tarzına ise yorum yağdı: “Annenin gözyaşlarına…”

Merakla bekleniyordu! Birleşme partisinden ilk kare geldi

Yorum yapın