Medlog Gemicilik İş Başvuru Formu 2023

Medlog Gemicilik İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Medlog Gemicilik İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Medlog Gemicilik iş başvurusu nasıl yapılır? Medlog Gemicilik kariyer sayfası üzerinden cv ve özgeçmiş detaylarınızi bi hayli hızlı bir biçimde göndererek iş başvurunuzu uygulayabilirsiniz.

  • Medlog Gemicilik Hakkında Bilgi
  • Medlog Gemicilik İş Başvurusu
  • Medlog Gemicilik İş İlanları
  • Medlog Gemicilik İletişim Bilgileri

Medlog Gemicilik Hakkında Bilgi

Medlog Gemicilik ve Ticaret Anonim Şirketi ilk kez MSC Türkiye’nin acentelik hizmetlerini yürütmek adına kurulmuştur. Gemi işletmeciliği ile birlikte acentelik hizmetlerine yeni bir kazanım sağlamaktadır. Feeder servisini kendine ait olan gemiler ile birlikte yapmaya başlayarak piyasadaki rekabete daha kuvvetli bir biçimde katılım sağlamıştır. 2015 senesinde kurulduğundan bu yana lojistik ağını da başarılı bir biçimde genişletmektedir. Marmara Denizinde üzerinde Türk Bayrağı bulunan gemiler ile birlikte kabotaj taşıma yerlerini çeşitlendirmiş ve bu sayede karayolu taşımacılığına farklı oluşturmuştur.

Medlog Gemicilik üreticileri çeşitli limanlara denizyolunu tercih ederek ulaştırmayı hedeflemektedir. Bunun için filo yatırımlarına yönelik faaliyetlerini de sürdürür. Medlog Gemicilik farklı filoları bünyesinde barındırmaktadır. Med Tekirdağ, Med Denizli, Med Çorlu, Med Çerkezköy ve Med Samsun Medlog Gemicilik bünyesinde bulunan filolardır.

Medlog Gemicilik bunun yanı sıra sosyal alanlarda da sürekli olarak bulunmaktadır. Düzenlenmiş olan 4. Ulusal Deniz Sempozyumuna katılan Medlog Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Törenine de katılım sağlamıştır. 12. Si düzenlenmiş olan Altın Çıpa merasiminde denizcilik alanında faaliyet gösteren ve ödüle layık görülen isimlerden bir diğeride Medlog olmuştur.

Medlog Gemicilik insan gücüne de oldukça önem vermektedir. Bilhassa bünyesinde barındırmakta olduğu çalışanlarını seçerken büyük bir titizlik ile davranmaktadır. Bilgi birikimi, eğitim ve tecrübeye büyük bir önem veren Medlog Gemicilik çalışanlarını da bu kriterleri sağlayan bireyler içinden tercih etmektedir. Bunun bunun yanında genç yeteneklere de fırsat vermeyi ihmal etmeyen Medlog Gemicilik bu alanda bünyesine katmış olduğu genç çalışanlarının kendini geliştirebilmeleri için fırsatlar oluşturmaktadır. Çalışanlarında ekip ruhuna çok önem veren Medlog Gemicilik bunu aşılamayı başarmış ve personellerinin uyum içinde çalışmasını da sağlamış bulunmaktadır.

Medlog Gemicilik İş Başvurusu

Medlog Gemicilik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan cv formuna özgeçmiş detaylarınızi girerek iş başvurusunu bi hayli hızlı bir biçimde uygulayabilirsiniz.

Medlog Gemicilik İş İlanları

Medlog Gemicilik iş ilanları için buraya tıklayınız. Açık iş pozisyonlarından birini seçerek online başvuru formunu doldurun ve başvurunuzu firma insan kaynaklarına gönderin.

Medlog Gemicilik İletişim Bilgileri

Medlog Gemicilik Adres Bilgisi: Barbaros Mah. Nuh Kuyusu Cad. No: 80-82 34662 Üsküdar / İstanbul
Medlog Gemicilik Telefon Numarası: +90 216 554 79 00
Medlog Gemicilik Web Sitesi: http://www.medloggemicilik.com/

281

Yorum yapın