MasterChef’te şoke eden veda! Şampiyon adayı görülürken elendi! sosyal medyada olay oldu

Geçtiğimiz hafta Altın Kelebek Ödülleri gecesinde en sevilen yarışma ödülünü alan MasterChef All Star’da yeni bir eleme gecesi geride kaldı. Yarışmada favori isimlerden biri olan yarışmacının elenmesi herkesi hayrete düşürdü.

GA2Vz25XcAALP6X

İLK KEZ DÜELLO YAPILDI

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyesi olduğu MasterChef All Star’da zorlu bir eleme gecesi yaşandı.

a1a81b94-caef-458d-9ec6-bc6be4165d84

İki etaplı gerçekleşen yarışmada yarışmacılar yaptıkları yemeklerle puanlandılar. Kıvanç ve Esra iki etabın sonunda diğer yarışmacılardan tüksek puan alarak MasterChef All Star’da ilk 9’a kaldılar. Son ikiye ise Cemre ve Dilara kaldı.

GBA4BvQXoAA-uYZ

Puanlama sisteminin uygulandığı programda gecenin sonunda Dilara ve Cemre aynı puanda kaldılar. Bu nedenle yarışmada ilk kez ikili arasında ekstra bir düello oynandı.

GBA4AisXAAE29B4

ELENEN İSİM BELLİ OLDU

İlk etapta torik ve meyan kökü verilen yarışmacılar, yaratıcılık tabağı yaptılar. İkinci etapta ise Şef Mehmet Yalçınkaya’nın imza tabağı yapıldı. Kıvanç ve Esra daha yüksek puan alarak MasterChef All Star’a bir hafta daha devam etmeyi garantiledi.

GBA3LwUXAAA4ZtY

Eşit puanda kalan Dilara ve MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık ise Somer Şef’in şef tabağını yaptılar.

681904f6-32e8-4a6c-8b6f-608898f05ed2

Tabağı daha başarısız yapan Cemre, MasterChef All Star’a veda eden isim oldu. Cemre, MasterChef’in popüler olmasına neden olan 2019 sezonunun şampiyonuydu. Cemre’ye finalde Alican Sabunsoy finalist olarak eşlik etmişti.

aef2877d-6272-48a4-85f1-813d510ab109

Cemre’nin elendiğinin açıklanmasıyla birlikte sosyal medya adeta alev aldı. Programın izleyicilerinden, ‘bu kabul edilemez’, ‘Bu nasıl eleme’, ‘Yarışma gerçekten bitmiştir’, ‘Kalifiye yarışmacılar elendi kimi birinci yapacaksınız?’ gibi yorumlar geldi.

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kalça dansıyla sosyal medyayı salladıKalça dansıyla sosyal medyayı salladı
Hadise "Bebeleri pistten alalım" deyince Ece Seçkin'den bomba yanıt! Sosyal medya onları konuşuyorHadise “Bebeleri pistten alalım” deyince Ece Seçkin’den bomba yanıt! Sosyal medya onları konuşuyor
Sütyensiz tarzıyla dikkat çekti! İddialı pozlarına beğeni yağdı Sütyensiz tarzıyla dikkat çekti! İddialı pozlarına beğeni yağdı

Yorum yapın