MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU? 4 Ekim MasterChef eleme talibi kim oldu?

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU? 4 Ekim MasterChef eleme talibi kim oldu?

MasterChef All Yıldız’da dokunulmazlık oyunu oynandı. Mehmet, Danilo ve Somer Şeflerin liderliğinde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında kazanan ve eleme potasına giren yarışmacılar araştırılıyor. MasterChef dokunulmazlığı kim kazanmıştır, eleme talibi kimler oldu? İşte detaylar…

Magazin Haberleri Gösterim Zamanı: 05.10.2023- 18:04 Güncelleme Zamanı: 05.10.2023- 18:04

MasterChef 2023 All Yıldız son bölümde Mehmet, Danilo ve Somer Şeflerin jüriliğinde dokunulmazlık oyunu oynandı. Tehlikeli sonuç dokunulmazlık oyununda meydana getirilen yiyecekleri tadan jüri şefler haftanın dokunulmazlığını kazanan ekibi belirledi. İşte detaylar…

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef dokunulmazlık oyununu kazanan isim hemen hemen belli olmadı. MasterChef’te dokunulmazlık oyununu kazanan isim açıklanınca haberimizde yer alacak. MasterChef’in bundan önceki bölümünde, 1. dokunulmazlık oyununun galibi MAVİ TAKIM oldu. MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan isim AZİZE olmuştu.

Masterchef’te ekip oyununu mavi ekip kazanmıştır. Masterchef’te haftanın 3. ve 4.eleme talibi kırmızı ekipdan belirlendi.

Masterchef’te dokunulmazlık oyununu kırmızı ekip oynadı: Dokunulmazlık oyununu kazanan Azize oldu. Azize 3.eleme talibi olarak Kerem‘i söylemiş oldu.

Masterchef’te haftanın ilk eleme talibi Hasan oldu. Dokunulmazlığı kazanan Azize, eleme talibi olarak potaya Hasan‘ı gönderdi. İkinci eleme talibi ise Cemre oldu. Haftanın 3.eleme talibi Kerem ve 4.eleme talibi ise Tanya oldu.

Doğrusu MasterChef All Yıldız’da gecenin eleme adayları Kerem ve Tanya oldu.

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın