MASTERCHEF ALL STAR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 13 Aralık MasterChef All Star eleme adayı belli oldu!

MASTERCHEF ALL STAR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 13 Aralık MasterChef All Star eleme adayı belli oldu!

MasterChef All Star’da heyecan kaldığı yerde devam ediyor. Kıran kırana geçen yarışmada mavi ve kırmızı takımlar arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Mehmet, Danilo ve Somer Şeflerin liderliğinde oynanacak kritik oyunun ardından kazanan isimleri merak edenler yoğun olarak “MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu?” şeklindeki sorular üzerinden araştırmalarına devam ediyor. İşte 13 Aralık MasterChef dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayı seçilen yarışmacı detayları…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 14.12.2023- 19:34

MasterChef 2023 All Star’da büyük heyecan sürüyor. Mehmet, Danilo ve Somer Şeflerin jüriliğinde eleme adayı ve dokunulmazlığı 13 Aralık Çarşamba akşamı yayımlanan bölümde belli oldu. Bu akşam Masterchef’te yarışmacılar, hazırladıkları menüyü şeflere sunarak en güzel tadı yakalamaya çalıştı.

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kazanan takım mavi takım oldu. Öte yandan 12 Aralık tarihli yayında eleme potasına Esra gitmişti.

Takım oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Çocukluğunda en sevdiği yemeği yapan yarışmacılar arasından Tahsin dokunulmazlığın sahibi oldu.

Masterchef 13 Aralık Çarşamba potaya Barbaros gitti. Barbaros haftanın 2. eleme adayı olmuş oldu.

7 ARALIK MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI?

Masterchef’in yeni bölümünde bireysel dokunulmazlığı kazanan takım henüz belli olmadı. Dokunulmazlığı kazanan takım belli olunca haberimizde yer alacak.

ASpor CANLI YAYIN

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın