Marvel’s Spider-Man 2’de ağ kanatlı Miles ve ortakyaşam giysili Peter var

Sony, PlayStation Showcase’ini Çarşamba günü düzenleyerek ilk kez 10 dakikalık Oynanış merakla beklenen Spider-Man 2 video oyunu için. Hayranlar ayrıca bir kısa klip oyunun ana kötü adamı Kraven the Hunter’a adanmıştır.

Oyun fragmanı, siyah ortakyaşam kıyafeti giymiş çok daha sinirli bir Peter Parker’ı, Miles Morales ile birlikte Kraven’i alt etmek ve onun Dr. Curt Connor’ı, diğer adıyla The Lizard’ı yakalamasını engellemek için çalışırken gösteriyor. Ayrıca Venom oyunun bir noktasında ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Oyunda oyuncular, her biri kendi destansı yeteneklerine sahip olan Peter ve Miles arasında geçiş yapabilir. Örneğin oyuncular, Miles’ın New York City’de hızla uçmasına olanak tanıyan koltuk altı ağ kanatlarına sahip olduğunu öğrenince heyecanlanacak.

Insomniac Games tarafından geliştirilen Spider-Man 2, 2018 Spider-Man video oyunundan sonra geliyor. Ayrıca 2020’de piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man: Miles Morales adlı bir video oyunu da var.

Fragmanı izledikten sonra, Spider-Man 2’nin özellikle diğer Spider-Man oyunları çok başarılı olduğu için PlayStation için bir hit olacağını söylemek güvenli. Toplamda, video oyun serisi birden fazla sattı 33 milyon kopyalar.

Spider-Man 2, PlayStation 5’e özel bir oyundur ve sonbaharda piyasaya sürülecek.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın