Kylie Jenner’ın babası cinsiyet değiştirmişti… Bülent Ersoy’dan bomba yorum: “Bu da mı döndü?”

Türk sinema ve müzik piyasasının güçlü isimlerinden Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan yeni programlarıyla büyük beğeni topladı. Youtube’da yayınlanan programda her gün yeni bir konu işleniyor. Bülent Ersoy’un Kylie Jenner için söyledikleri gündem oldu.

Her açıklamasıyla masaya damgasını vuran ve magazin gündeminden düşmeyen isim ise Bülent Ersoy’un ta kendisi.

bülent ersoy 7

Geçtiğimiz bölümde Banu Alkan’ın azılı düşmanı sayılacak Kylie Jenner damgasını vurmuştu. Alkan’a ‘özenmesiyle’ bilinen Jenner’ın ailesinden de bu bölümde bahsedildi.

kyle

Kylie Jenner’ın babası Bruce Jenner, Nisan 2015’te bir trans kadın olduğunu açıklayarak isminin ‘Caitlyn’ olduğunu duyurmuştu.

BGUK_2070130_003

Ersoy, Kylie Jenner’ın ebeveyni Caitlyn Jenner’ı duyunca “Babası annesi mi olmuş?” şaşkınlığını yaşadı.

“Bu da mı döndü?” diyen Ersoy, sonra sevinçli bir ifadeyle “Canım merhaba, nasıl yaptın, aferin” dedi.

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dilan Polat ile ilgili sır gibi saklanan bir bilgi ortaya çıktı! 11 gündür orada kalıyormuşDilan Polat ile ilgili sır gibi saklanan bir bilgi ortaya çıktı! 11 gündür orada kalıyormuş
Her sahnesi olay olmuştu? Kızıl Goncalar dizisiyle ilgili yeni gelişme!  Her sahnesi olay olmuştu? Kızıl Goncalar dizisiyle ilgili yeni gelişme!
Sözleri fragmana damga vurdu! 'Dominik polisi operasyon yapmış...'  Sözleri fragmana damga vurdu! ‘Dominik polisi operasyon yapmış…’

Yorum yapın