Kula İlçe Başkanı Atilla Özkaya partisinden istifa etti

Kula İlçe Başkanı Atilla Özkaya partisinden istifa etti26 Ağustos 2020 tarihinde yapılan ilk kongreyle birlikte resmi olarak Gelecek Partisi’nin kurucu Kula ilçe başkanı olarak seçilen Atilla Özkaya, 2021 yılının Haziran ayında kendisine ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, işlerinin yoğunluğunu işaret edip görevinden çekilme etmişti. Bu gelişmeden 2 gün sonra tekrar bir izahat yapan Başkan Özkaya, bir müddet düşünüp doğru kararın göreve geçinmek bulunduğunu dile getirerek, başkanlık görevine devam ettiğini açıklamıştı.

“Anlatılanla yaşananlar arasındaki fark ‘yazıklar olsun’ dedirtecek seviyede”

2021 yılının Haziran ayından bu yana görevini sürdüren Başkan Özkaya, bugün yeniden kendisine ilişik toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak, görevinden ve parti üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu. E-Devlet üzerinden yaptığı ‘Siyasi Parti Üyeliği İptal Başvuru’ formunun monitör görüntüsünü paylaşarak açıklama yapan Özkaya, şu ifadelere yer verdi:

“Gelecek Partisi Kula ilçe başkanlığı görevimden çekilme ediyorum. Manisa’daki güvensizlik ve saygısızlık ortamı ve insanlara verilen değer anlatılanla yaşananlar arasındaki ayrım yazıklar olsun dedirtecek seviyeye ulaştığı için artık heves kalmadı. Manisa maalesef oldukça kötü gidiyor fakat hala laylaylom… Yazık ki ne hevesle çıktık nerelere geldik.”

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın