Korkunç iddia! İşte Benim Stilim yarışmacısı sevgilisi tarafından öldürüldü

TV 8’in bir döneme damga vuran moda programı İşte Benim Stilim’in 6. sezon yarışmacılarından biri olan Yağmur Taktaş, Bahar Candan’la olan yakın arkadaşlığı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyordu.

yağmur taktaş

Adanalı sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, geçen haftalarda ABD’de kaldığı evde ölü bulundu. Yıllar önce İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Yağmur Taktaş’ın yurtdışında eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

“BENİM ÖLÜM TÜRKİYE’YE GELİR”

Blog Yağmur hesabında yer alan mesaja göre, Yağmur Taktaş arefe günü Amerika’da eski sevgilisi tarafından cinayete kurban gitti. Eski sevgilisiyle sorunlar yaşayan Taktaş’ın annesine daha önce “Benim ölüm Türkiye’ye gelir” dediği de ileri sürüldü.

blogyağmuru

AİLESİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için otopsi yapılan Taktaş’ın cansız bedeni, önceki gün hava yoluyla getirildiği Adana’daki Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi. Taktaş’ın ailesi, daha önce darbedilen ve dalağını kaybeden kızlarının cinayete kurban gitmiş olabileceğini iddia ederek avukatları aracılığıyla Türk asıllı ABD vatandaşı sevgilisi A.C.F.’den şikayetçi oldu.

TELEVIZYON-PROGRAMIYLA-UNLENEN-YAGMUR-A_43105 (1)

HESABINI DA ELE GEÇİRDİ

Bunların yanı sıra Yağmur Taktaş’ın hayatına kıydığı söylenen eski sevgilinin genç kadının Instagram hesabını da ele geçirdiği konuşuluyor.

yağmurtaktaşson

Taktaş’ın Instagram profil fotoğrafına korku filmi karakteri Chucky görseli koyduğu iddiası ise herkesin kanını dondurdu.

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Nüfusta 'Erol' yazıyordu! O mesaj kafa karıştırdıNüfusta ‘Erol’ yazıyordu! O mesaj kafa karıştırdı
Eşini öpmeye doyamadı! Eşini öpmeye doyamadı! “Sen gel yavrum şöyle”
NOW'dan ilk final haberi geldi! O dizi final yapıyorNOW’dan ilk final haberi geldi! O dizi final yapıyor

Korkunç iddia! İşte Benim Stilim yarışmacısı sevgilisi tarafından öldürüldü

Yorum yapın