Konur Hastanesi Bursa İş Başvuru Formu 2023

Konur Hastanesi Bursa İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Konur Hastanesi Bursa İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Konur Hastanesi Bursa iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasında bulunan direktifleri inceleyebilirsiniz. Bursa Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi iş ilanları ve kariyer olanaklarıyla alakalı bilgiler.

  • Konur Hastanesi Hakkında Kısa olarak Bilgi
  • Konur Hastanesi Bursa İş Başvurusu

Konur Hastanesi Hakkında Kısa olarak Bilgi

Konur Hastanesi 1977 senesinde faaliyetlerine Bursa’da başlamıştır. Teşhis ve tedavi merkezi olarak sağlık hizmetleri sunmaya başlayan Konur Hastanesi, bu ismi tam anlamıyla 1981 senesinde almıştır. 1991 senesinde ise sağlık sektöründe kalite çalışmalarına başlamıştır.

1996 senesinde ise Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek laboratuvar yeterlilik belgesi almıştır. Aradan 3 sene geçtikten sonra kalite yönetim sistemini ISO 9001’e yükseltti. Ülkemizde TS EN9001: 2000 kalite belgesini alan ikinci sağlık kurumu olan Konur Hastanesi, büyük bir başarı elde etti.

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda bulunan hastane binasını Acıbadem’e devreden Konur Hastanesi, 2006 senesinde çok doktor ortaklı yapıya geçiş yapmıştır. 2008 senesinde ise yeni binasına taşınan Konur Hastanesi, 2010 senesinde yeniden yapılanmıştır. 2017 senesinde ise Bursa’nın en büyük sağlık kuruluşlarından olan Burtom Sağlık Grubu’na devredilmiştir.

Günümüzde Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi olarak sağlık hizmetleri sağlamaktadır. Konur Hastanesinde bir çok değişik bölüm bulunmaktadır. Bunlar içinde Acil Bölümü, Ameliyathane, Genel Cerrahi, Nöroloji, KKB Bölümü, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyet, Mikro El Cerrahisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi gibi bölümleri örnek verebiliriz. Ayrıca hastanede Klinik Laboratuvar’da bulunmaktadır.

Konur Hastanesi Bursa İş Başvurusu

Konur Hastanesi Bursa iş başvurusu için bu linke tıklayabilirsiniz. Konur Hastanesi insan kaynakları sayfasında nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Hastane insan kaynakları ve kariyer sayfasında nasıl iş başvurusu yapılacağı ve insan kaynakları politikası ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Konur Hastanesi İletişim

Konur Hastanesi Adres Bilgisi: Villa Biçen Muradiye Mh. Hamzabey Cd. No: 108 Osmangazi / BURSA
Konur Hastanesi Telefon: 444 4 224
Konur Hastanesi Web: https://burtom.com/

183

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın