Kavgaları olay oldu: "Sana bir uçarım"

Survivor All Star 2024’te gerilim dinmiyor. Survivor gelmiş geçmiş en olaylı sezonlarından birini sürdürüyor.

Her an her yarışmacının birbirine girebildiği Survivor All Star’da bu kez Yunus Emre ve Ogeday arasında kavga yaşandı. Oyun esnasında başlayan kavga ada konseyinde de devam etti.

Oyun esnasında Ogeday, Yunus Emre’ye “Yanlış konuşuyorsun. Seni diskalifiye ettirmek istesek ettiririz. Sarıcığım…” dedi.

yunus emreeee

Ogeday’a cevap veren Yunus Emre,”Nasıl ettirirsin mesela…Sana var ya buradan kimse tutmadan bir uçarım. Hiç dayak yemediğin çok belli oluyor” ifadelerini kullandı.

“SÖYLEDİĞİN ŞEYLERE DİKKAT ETMELİSİN”

Sözlü tartışma devam ettiren Ogeday, “Hadi sarı papatya… Biraz güneşe doğru dön ki orana biraz besin al” şeklinde yanıt verdi.

Oyun esnasında başlayan kavga ada konseyinde de devam etti. Tartışmanın sebebini anlatan Yunus Emre şunları ifade etti:

“Lastikler patlamış ben jantların üstünde gidiyorum. Jantlarda alev aldı haliyle… Alevlerin arasına Ogeday elini daldırdı. Ogeday, söylediğin şeylere dikkat etmelisin. “

yunus5555

Yunus Emre’ye yanıt veren Ogeday şunları belirtti:

“Biz hiçbir şey söylemeyelim aman Yunus Emre parlamasın modunda mı, gezmeliyiz ben bunu anlamadım. Sen çok mu dikkat ediyorsun da 17 ceza aldın.”

yunus66666

Yerel Seçim 2024

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaptırdığı estetiği açıkladı: Yaptırdığı estetiği açıkladı: “Bebek kordonundan…”
Oyunu kime vereceğini açıkladı! Oyunu kime vereceğini açıkladı!
MASAK inceleme başlatmıştı! 92 milyar liralık mal varlığına el konuldu MASAK inceleme başlatmıştı! 92 milyar liralık mal varlığına el konuldu

Kavgaları olay oldu: "Sana bir uçarım"

Yorum yapın