Karısını kapağa çıplak koymuştu! 'Rahat bırakın'

Kim Kardashian’la evlilikleri biten Kanye West şimdilerde ilginç giyim tarzıyla dikkat çeken yeni eşi Bianca Censori ile sık sık gündeme geliyor.

Kendi giyim markası olan ünlü rapçi, yeni eşi Bianca Censori’nin çıplak hallerini paylaşmasıyla dikkat çekiyor.

KANYE WEST888

Eşinin çıplağa yakın fotoğraflarını sosyal medyasına konu eden West son olarak Censori’nin gece klubünde dans ederken ki videosunu art arda üç kere paylaştı.

Ünlü isimin paylaşımına tepki gelince sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla yanıt verdi. Ünlü isim, videoda açtı ağzını yumdu gözünü.

KANYE WEST999

“BUNDAN MUTLUYUM”

West, “Karımı istediğim kadar postalayacağım, kardeşim. Bu beni mutlu ediyor. Bazı insanlar senin mutlu olmanı istemez. Onlar senin onları mutlu etmeni ister. Ben kendimi mutlu etmeye karar verdim ve bundan mutluyum” diye not düştüğü videoyu takipçileriyle paylaştı.

KANYE5

Rapçi, ayrıca paylaştığı videoda “O beni mutlu ediyor ve bu yüzden hepiniz müziğimden memnunsunuz, çünkü ben mutluyum. Beni yani kralı rahat bırakın artık” ifadelerini kullandı.

WEST8

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Göğüslerini kolyeyle kapattı! İddialı paylaşımı sosyal medyayı salladıGöğüslerini kolyeyle kapattı! İddialı paylaşımı sosyal medyayı salladı
Memleketine döndü! Yeni evinde yok yok...Memleketine döndü! Yeni evinde yok yok…
Dergi pozları olay oldu! Ceketinin içine bir şey giymedi...  Dergi pozları olay oldu! Ceketinin içine bir şey giymedi…

Yorum yapın