Hülya Avşar masaya çıkarıp poposunu ısırmıştı! Yetenek Sizsiniz’in minik Baha’sı büyüdü, kocaman oldu! Son haline yorum yağdı

Uzun süre ekranlarda yer alan Yetenek Sizsiniz yarışması, O Ses Türkiye, Survivor gibi yoğun ilgi gören yapımlardan bir tanesi olmuştu. Yayınlanan her bölümüyle dikkatleri üzerine çeken yarışmada yeteneklerini sergileyen yarışmacılar, jüri üyelerini etkilemeye çalışıyordu.

minik Baha 5

Yetenek Sizsiniz’e damga vuran isimlerden biri de şüphesiz ki minik yıldız Baha Bayırlı olmuştu. Sevimliliği ile herkesi etkileyen Baha Bayırlı herkesin sempatisini kazanmayı başarmıştı.

minik Baha 4

Özellikle jüri üyelerinden Hülya Avşar, Baha’nın tatlılığı karşısında kendine hakim olamamış ve minik yeteceği sevgi seline boğmuştu. Hatta Hülya Avşar, masaya çıkarttığı Baha’nın poposunu da ısırmıştı.

minik Baha HÜLYA 2

Yarı finale kadar kalan minik Baha birinciliği ise kıl payı kaçırmıştı. Yarışmaya katıldığı dönemde henüz 4 yaşında olan minik Baha şimdilerde kocaman bir delikanlı oldu.

minik Baha 3

2013 yılında yayınlanan Yetenek Sizsiniz finalinde son ikiye kalan Baha’nın son hali ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

baha 1

Minik Baha’yı görenler; ‘Ne kadar değişmişsin’, ‘Kocaman olmuşsun’, ‘Sen bu kadar büyüdün mü?’ gibi yorumlar yapıldı.

BAHA 2

BAHA 3

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ne Gemiler Yaktım izleyiciyle buluştuNe Gemiler Yaktım izleyiciyle buluştu
Törende yoktu! Hastaneye kaldırıldıTörende yoktu! Hastaneye kaldırıldı
Depreme canlı yayında yakalandı! İşte o anlar... Depreme canlı yayında yakalandı! İşte o anlar…

Yorum yapın